• Як боротися з сухістю шкіри взимку?

  • Понеділок, 15 лютого 2010 року

Жахливе  свербіння шерхкої шкіри виснажує тіло і викликає нетерпиме відчуття подразнення. Доводиться прикладати силу волі, щоб  виносити  це до того моменту, поки мені нарешті не вдасться  провалитися  в глибокий і безтурботний сон.

 

Це відбувається щозими. Якщо не знайти рішення, то дана проблема виникатиме знову і знову, не даючи насолодитися красивим, але до неподобства холодним сезоном.

 

Іронічно спостерігати на вулиці замети по коліно. У цьому обширному скупченні замороженої води таїться стільки вологи. Прикрий контраст з моєю сухою шкірою. Свербіння крає душу і заважає заснути.

 

Самий час узяти себе в руки і прийняти заходи. Напочатку  зими виникає необхідність в максимальному самозахисті.

 

Я поставив собі тверде завдання позбавитися від сухої шкіри. Стоячи на газеті, я втираю масло в  шкіру і чекаю 10 хвилин. Масло зволожує  і заспокоює мою шкіру. Через деякий час необхідно йти в душ і добре помитися.

 

Отже, проблема вирішена. Тепер я можу спати спокійно. Суха шкіра більше не турбує мене.

 

Я вперше  навчився  цій невеликій хитрості на семінарі йоги. Інструктор радив використовувати масло кунжутного насіння. Я помітив, що оливкове масло зволожує значно краще. Не обов'язково брати  дороге високоякісне  оливкове масло першого віджиму. Підійде і дешевше. А краще масло варто залишити для приготування їжі.

 

Я експериментував із іншими маслами. Але поки що оливкове масло надає найкращий ефект. Щоправда, цю процедуру  приходиться повторювати через день. Але сон без сухої шкіри, що зудить, того вартий. Ради цього можна перетерпіти навіть сильне викручування рук, до якого неодноразово доводиться прибігати при процедурі.

 

Без жартів, треба відзначити, що цей маленький ритуал допомагає мені боротися з сухою шкірою і свербінням  довгі роки, з тих пір, як  я дізнався про цей  секрет. Було б добре ніколи не стикатися з сухою шкірою і свербінням, але, принаймні, тепер я знаю, що з цим робити.

 

Деякі сорти мила сильно сушать шкіру, тому інколи може допомогти і вибір нового мила. Але що стосується мене, за винятком  «масляної ванни»,  мало що давало відчутні результати.

 

Я помітив, що деякі лосьйони  надають  тимчасову дію. Проте, на другий день після  використання масла, мені рідко доводиться  турбуватися  про суху шкіру знову.  Я використовую його раз в декілька днів.

 

Інколи суха шкіра є ознакою серйознішого захворювання, так що, якщо вас турбує суха шкіра або будь-яка інша проблема  із здоров'ям, не забувайте проконсультуватися з вашим лікарем або дерматологом.

 

Девід Снейп є автором статей, присвячених здоровому способу життя. Його blog - tobeinformed.com

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...