• Струнка фігура без дієт - мрії збуваються

  • П'ятниця, 26 лютого 2016 року

Як можна харчуватися собі на втіху і не додавати у вазі? Те, що для багатьох видається неймовірним, особливо на свята, може виявитися реальністю. У народній медицині вважається, що людський організм здатний сам себе регулювати і балансувати. На даний час фахівці розглядають питання про те, чи здатне людське тіло регулювати себе без дієт, і при цьому зберігати природну здорову вагу тіла.

«Вся смачна їжа дуже жирна, дуже солодка або просто некорисна», - навіть в цьому вислові просліджується глибока недовіра до власного тіла і до своєї інтуїції. Ускладнює справу і встановлений ідеал краси, далекий від реальності і від здорового способу життя. Під впливом загальноприйнятого уявлення про ідеал краси та ідеальну вагу, яка поширюється в ЗМІ не дивно, що у більшості людей є хворобливе уявлення про їх вагу. Такий висновок можна зробити з проведеного опиту 10000 молодих людей у Гальдербузі.

Перебільшення уявлень і звичок

З метою змінити загальноприйнятий ідеал краси, вже були зроблені деякі адміністративні дії. Проте повністю змінити уявлення людей про ідеал краси так і не вдалося, не дивлячись на те, що був обмежений вплив таких образів, як дитячі ляльки, що хворобливо худнуть, дівчата-моделі або рекомендації на тему схуднення. Корінь проблеми лежить найшвидше у сфері самосприйняття окремих людей. Таким чином, кожна людина може знайти власний спосіб, як вибрати якісні продукти харчування, прислухаючись до своєї інтуїції для того, щоб досягти оптимальної ваги.

Без сумніву, в існуючій буденній метушні поставлена мета досягнення оптимальної ваги, є, ймовірно, дуже важкодосяжною. Проте одне лише правильне відношення до свого організму з часом може перетворити неприємні емоції при вживанні хлібобулочних виробів у справжнє задоволення. Адже організм сам знає, що йому потрібно, щоб зберегти баланс і бути здоровим. Організм людини поступово повинен навчитися прислухатися до інтуїції і бути в змозі задовольнити всі бажання людського тіла. Тоді він, нарешті, знову зможе почути свій внутрішній голос, вдосконалювати своє серце і повернутися до своєї дійсної природи, до свого початку.

"Людина сама собі кращий лікар", - говорить народна мудрість. Це твердження знову знайшло популярність в медицині. Письменник Хорст Колер в своїх газетних статтях і в своїй книзі "Життя без дієт" розкриває саме цей принцип. Людський організм сам знає, які поживні речовини йому потрібні. На цій основі розвивається в організмі потреба в певних продуктах, що гарантує йому повноцінне живлення. Такий механізм функціонує вже впродовж тисячі років і заслуговує на нашу довіру. Прислухаючись до потреб власного організму, можна за допомогою збалансованого харчування зберегти оптимальну вагу і бути здоровим.

Високоякісна, натуральна їжа

Напівфабрикати і готові продукти, що пропонуються в широкому асортименті в супермаркетах, піддаються постійній критиці з боку фахівців з харчування. Знаходячись в привабливій і зазиваючій упаковці з таблицями про вміст, ці продукти насправді не містять ні обіцяних, ні необхідних нам поживних речовин.

Якість цих продуктів значно відрізняється від чекань покупця. Наприклад, полуничний йогурт, який повинен містити багату суміш молочних продуктів і фруктів, насправді містить лише штучні ароматизатори і не містить жодної полуниці. Навіть відносно молока – в багатьох знежирених йогуртах воно замінене штучними замінниками.

Тим часом людський організм, хоча і вживає молочні продукти і полуницю, але помічає, що не отримав того, на що розраховував. Оскільки в йогурті їх немає, або ж є, але в недостатній кількості. Це приводить організм до нерозуміння, оскільки він продовжує відчувати голод. В результаті ми "забруднюємо" свій організм, так званими, порожніми калоріями. З часом організм звикає до такої їжі і відчуває ще більший голод, який далеко виходить за межі потреб організму. У цій ситуації людина вимушена боротися з надлишковою вагою, мучити себе дієтами або безнадійно змиритися.

Якщо вживати натуральні та високоякісні добавки, і при цьому звертати увагу на свої потреби, прислухатися до свого внутрішнього голосу, то організм людини зможе отримати від цього величезне задоволення і зберегти здорову вагу тіла, якраз до свят.

Версія німецькою

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...