• Куди тікати від депресії?

  • Вівторок, 14 липня 2009 року
Живучи в столітті науково-технічного прогресу, людство, все ж таки, страждає від депресій. Разом з тим вчені з'ясували, що кращий спосіб позбутися від них - зануритися в спосіб життя первісної людини, або ж зайнятися власним вдосконаленням.

Справа в тому, що сучасний образ життя є основним винуватцем психічних розладів, наголошується на сайті MedStream. Адже ще сто років тому депресії відзначалися тільки у 1% населення, а зараз рівень захворювань досягає 20%.

Таким чином, очевидний вплив технічного прогресу на людство. До того ж - породження науки - антидепресанти, допомагають лише половині пацієнтів. Так, американський професор Стівен Іларді, який досліджує походження депресій, радить змінювати спосіб життя за наступними пунктами: збільшити споживання кислот омега-3; брати участь у колективній діяльності, відганяти думки; гуляти під сонячними променями; підвищити фізичну активність; спілкуватися з людьми; забезпечити собі повноцінний сон.

Експерт також наголошує на тому, що депресії менш поширені серед народів, чий спосіб життя практично не відрізняється від життя їхніх батьків. До того ж відомо, що соціальна ізоляція, калорійний їжа, малорухливий спосіб життя, скорочення часу, що проводиться на свіжому повітрі - фактори, що обумовлюють депресії.

Депресії підвищують ризик захворювань серця, раку та інших запальних процесів. Вони отруюють головний мозок, придушуючи рівні соматотропіна, який підтримує життя нейронів.

Це породження сучасної цивілізації може виникнути у будь-якої людини, незалежно від статі, професії, віку, заробітку.

Примітно, що це не просто поганий настрій, від якого, за бажання, можна легко позбутися. Воно є таким же захворюванням, як діабет або артеріальна гіпертензія, і день за днем впливає на ваші думки, почуття, фізичний стан і поведінку.

Тим часом для того, щоб позбутися цієї недуги, зовсім необов'язково переселятися в чум або одягати на себе замість елегантного костюму набедрену пов'язку.

Так вважають послідовники різних напрямків медитативних практик і систем. Більш того, займаючись на довгостроковій основі можна повністю позбавитися від хвороб і всіх факторів, що обумовлюють виникнення депресії.

Так, наприклад вчення Фалуньгун допомагає людям будувати сильну мораль і чесноту, так, щоб вони могли жити без стресів, з великим добром і миром у своєму повсякденному житті.

«Ви повинні проявляти співчуття і доброту до інших, і думати про інших, перш ніж зробити що-небудь» (Лі Хунчжі «Чжуань Фалунь»).

В даний час понад 100 мільйонів людей у більш ніж 80 країнах успішно практикують Фалунь Дафа, пишеться на сайті послідовників цієї найдавнішої школи, досягаючи спокою розуму, звільнення від стресів, поліпшення здоров'я.

Крім того, Фалунь Дафа (Фалуньгун) не ставить за мету заробляти гроші, не є свого роду бізнесом або комерцією. Основна мета - це особисте самовдосконалення.

Фалунь Дафа не приймає пожертвувань, не створює грошових та матеріальних фондів і заощаджень, що безумовно, тішить початківців, адже світова фінансова криза ще актуальна.
Підписатися:

Коментарі