• Жан-П'єр Браганза завойовує подіуми Києва

  • Юлія Рубцова | Велика Епоха
    Неділя, 28 жовтня 2012 року
У Києві в рамках Mercedes-Benz Kiev Fashion Dais, що проходив з 25 по 28 жовтня, французький модельєр Жан-П'єр Браганза представив свою нову колекцію сезону весна-літо 2013.

У біографії нової зірки індустрії моди є досвід роботи з Роланом Муре (Roland Mouret), клієнтками якого є такі зірки як Камерон Діаз, Скарлетт Йохансон і Демі Мур. Жан-П'єр також відзначений як активний учасник Лондонського тижня моди. Молодий дизайнер, протеже Карла Лагерфельда, цього року поспішив приїхати до України відразу після показу в Лондоні. Вперше ж Жан-П'єр представив свою колекцію у Києві восени 2011 року.

У своїх інтерв'ю кутюр'є повідав про натхнення, навіяне творчістю української художниці Зінаїди Ліхачової. За словами дизайнера, чиї речі продаються у Нью-Йорку і Лондоні, Сінгапурі, Флоренції, Шанхаї та Сіднеї саме роботи Лихачової послужили основою для створення цього шоу.

«На сьогодні я заглиблююсь в абстрактні картини талановитої київської художниці Зінаїди Ліхачової. Вона красива розумна жінка, справжня it-girl, якою я захоплююся, і в цьому сезоні наша дружба перетекла у співпрацю. Я використовую її унікальну естетику для створення принтів у колекції весна-літо 2013», — повідомив Жан-П'єр.

Дизайнер підкреслив, що колекція, безумовно, підійде зрілій жінці, і це відрізняє її від попередніх робіт.

«Також я повернув елементи рок-естетики і додав трохи деконструкції у крій. Підводячи підсумок: абстрактна геометрія для сучасної жінки!» — Сказав Жан-П'єр.

Британський VOGUE прокоментував показ наступним чином: «Моду часто називають одним з видів мистецтва, сьогоднішнє шоу Жана-П'єра Браганзи весна-літо 2013 було яскравим прикладом моди як мистецтва. Це була майстерна колекція, ми впевнені, що вона припаде багатьом модним редакторам наступного сезону».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...