• Louis Vuitton: простота і клітина - шах і мат

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Четвер, 4 жовтня 2012 року
Учора в Парижі завершився тиждень високої моди Paris Fashion Week. В останній день свою колекцію сезону весна-літо 2013 продемонстрував легендарний французький дім моди Louis Vuitton.

Креативний директор модного будинку Марк Джейкобс представив колекцію у вигляді шоу — моделі спускалися на широкий подіум з чотирьох ескалаторів.

Знаменита брендова клітка від Louis Vuitton у сірому і коричневому кольорі постала в чистому вигляді і нагадувала шахову дошку в яскравій кольоровій гамі.

На створення колекції Джейкобса надихнула творчість французького художника-концептуаліста Даніеля Бюрена, який у 1986 році встановив смугасті колони, через які у свій час багато протестували парижани, але сьогодні вони стали визначною пам'яткою французької столиці. Надихнув креативного директора Louis Vuitton і мінімалістичний стиль 60-х з його зачісками та макіяжем.

До слова, нещодавно французький бренд Louis Vuitton зайняв лідируючу позицію серед модних марок у рейтингу найдорожчих брендів світу, оприлюдненому американською компанією Interbrand.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...