• Сергій Єрмаков представив круїзну колекцію «Любов — мій гріх»

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Середа, 15 серпня 2012 року
Феномен української модної індустрії — відомий дизайнер Сергій Єрмаков — представив круїзну колекцію «Любов — мій гріх» 14 серпня в готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Дизайнер, маючи лише 5% зору, шиє вбрання, яке продається за десятки тисяч доларів. Він створював наряди для «Міс Всесвіт», сукню для Мадонни, одягав Ольгу Сумську (яка, до слова, була на показі), Камалію, Дашу Астаф'єву і Надію Мейхер. У Єрмакова одягаються практично всі зірки вітчизняного шоу-бізнесу і подружжя олігархів.

«Круїзна колекція створена для відпочинку, наприклад, для вечері на березі океану або на лайнері, де розкішна дівчина може зняти босоніжки і прогулятися», — сказав про свою колекцію дизайнер.

«Я все життя присвячував колекції Мадонні, Одрі Хепберн, Марлен Дітріх, а це перша колекція, присвячена моїй клієнтці, яка не є зіркою шоу-бізнесу — нашій українській жінці. Моя клієнтка надихнула мене зробити для неї ряд костюмів для вечер і сніданків, для відпочинку. Легкі, прості, досить елегантні й аристократичні, в яких немає пафосу. Мені давно не вистачало такої простої, елегантної колекції», — розповів Сергій Єрмаков. Ім'я нашої співвітчизниці, нажаль, дизайнер повідати відмовився.

Унікальність нової колекції не тільки у відсутності пафосу, в якому часто дорікають дизайнерові, але і в демократичній ціні.

Нашим читачкам дизайнер Сергій Єрмаков порадив на осінньо-зимовий період вибирати натуральні кольори, кольори вовни, хутра і всіма улюбленого, за його словами, чорного. А також не одягатися вульгарно, — це, на думку дизайнера, "некрасиво і некомфортно".

Колекція відправиться в турне по Україні і Росії і відвідає такі міста: Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Москва і Санкт-Петербург.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...