• Мода: новий імідж для чоловіків

  • Оксана Богомаз | Велика Епоха
    Вівторок, 17 вересня 2013 року

Пропонуємо чоловікам відмовитися від звичних стереотипів у виборі одягу і оцінити актуальні тренди цього сезону. Почніть нове життя з нового іміджу!

Забудьте про мішкуваті піджаки, безбарвні брюки та скромні майки. Похмурі та тьмяні кольори навіюють нудьгу. Вираз: «Мода — тільки для жінок» — давно застарів. Сучасний чоловік повинен крокувати в ногу з часом, а значить мати модний і стильний вигляд.

1 Vittorio Zunino Celotto.jpg

Фото: Vittorio Zunino Celotto, Ernesto Ruscio, Frazer Harrison/Getty Images

1. Білі брюки. Білий колір завжди виглядає ефектно. А в поєднанні з сірим, синім або чорним можна створити дуже стильний образ. Це підходить для чоловіків будь-якого віку. Солідних джентльменів це освіжить і додасть образу бадьорості.

4 Vittorio Zunino Celotto.jpg

Фото: Vittorio Zunino Celotto, Peter Michael Dills/Getty Images

2. Шорти. Укорочені брюки та шорти завжди будуть актуальні, а в літню спеку просто незамінні. Чорно-білий контраст зараз дуже популярний і підійде рішучим і цілеспрямованим чоловікам, які не визнають напівтонів у житті.

6 Frazer Harrison.jpg

Фото: Frazer Harrison, Ethan Miller/Getty Images

3. Контрастні принти та орнаменти. Те, що раніше було присутнє тільки на підліткових майках, зараз з успіхом прикрашає одяг чоловіків в самому розквіті сил. Ризикніть, і ви отримаєте новий імпульс у житті.

8 Vittorio Zunino Celotto.jpg

Фото: Vittorio Zunino Celotto/Getty Images

4. Актуальний декор: 3D. На всіх подіумах світу популярні об'ємні вишивки та інкрустації в 3D. Ви помиляєтеся, думаючи, що складні декоративні елементи присутні тільки на жіночих вбраннях. Тримайте руку на пульсі життя.

9 Pier Marco Tacca.jpg

Фото: Pier Marco Tacca/Getty Images

5. Поєднання принтів і фактур. Такий мікс в одязі не дозволить залишитися непоміченим. Сміливо експериментуйте і не бійтеся несподіваних рішень. Яскравий образ — це ваш коник.

11 Stefania D'Alessandro.jpg

Фото: Stefania D’Alessandro/Getty Images

6. Пастельні кольори. Одяг в стриманих тонах — вибір інтелектуалів та романтиків. Ви зможете виявити вишуканий смак у підборі стильного комплекту і будете неперевершеним.

13 Stefania D'Alessandro.jpg

Фото: Stefania D’Alessandro/Getty Images

7.Змішування стилів. Сорочка з краваткою з ділового стилю, а бейсболка та сандалії зі спортивного — виглядає гармонійно і в той же час оригінально. Якщо ділова зустріч відбувається у невимушеній атмосфері, підійде саме такий одяг.

14 Frazer Harrison.jpg

Фото: Frazer Harrison/Getty Images

8.Екстравагантний стиль. Творчі натури завжди вибирають неординарний одяг, і вони мають рацію. Щоб довести власну унікальність варто іноді відвідати second hand lux, там завжди можна виявити що-небудь нетипове. Потерті шкіряні косухи знову в моді.

15 Pier Marco Tacca.jpg

Фото: Pier Marco Tacca, Stefania D’Alessandro/Getty Images

9. Старі нові джинси. Модні штани з деніму для чоловіків давно відійшли від класичної моделі. Розрізи, мальовничі діри і стильна потертість внесуть необхідний драйв для азартних чоловіків.

17 Frazer Harrison.jpg
Фото: Frazer Harrison, Peter Michael Dills/Getty Images

10. Вільні жакети. Трендові жакети підійдуть для енергійних і вільних духом чоловіків. Додайте головний убір у вигляді капелюха: необхідний атрибут образу мачо додасть шарму вашому стилю.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...