• Модний манікюр на 2013 рік

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Середа, 17 квітня 2013 року
инструмент для маникюра


Красиві доглянуті нігті — це, так само як і макіяж, доповнення до бездоганного образу і навіть стає його невід'ємною частиною. Якщо жінка впевнена в тому, що вона виглядає ідеально до кінчиків нігтів, вона відчуватиме себе комфортно у будь-якій ситуації.

Модний манікюр у 2013 році — це, перш за все, природність. Наймодніша форма нігтів — це округлі нігті середньої або короткої довжини, які так подобаються чоловікам. Чимало досліджень говорять про те, що чоловіки не люблять довгих нігтів — вони їх лякають.
Елегантний французький манікюр — це вічна класика, яка ось уже скільки років не виходить з моди, хіба що природні кольори замінюють іноді яскравими відтінками, поєднуючи їх з контрастною більш світлою або ж темною смужкою на кінчику нігтя. Головне в такому манікюрі — це контраст, вибирайте кольори, які подобаються саме вам, і не бійтеся експериментувати.

Ефект Ombre — це плавний перехід від одного кольору до іншого. Не менш цікавий варіант вийде, якщо змінити глибину кольору не тільки на одному нігті, але на всій руці: від мізинця до великого пальця.

Манікюр, виконаний у пастельних тонах, знаходить все більше прихильниць з минулого року. А матові лаки, що створюють ефект оксамиту набули популярності ще в 2011 році та не здають своїх позицій і в цьому році. Тим більше на відміну від глянцевих лаків, матові довше тримаються на нігтях і не вимагають оновлення.

Яскраві насичені відтінки лаків, напевно, ніколи не вийдуть з моди. Любителями яскравих різноманітних кольорів завжди будуть тінейджери, адже молодість обожнює барвистість.

Але якими б не були модними короткі нігті, любительки довгих нігтів ніколи не відмовляться від задоволення їх носити. Адже навіть той факт, що довгі нігті не подобаються чоловікам, не змусить їхніх власниць відмовитися від своїх улюблених і прекрасних довгих нігтів різноманітних форм.

Що стосується декору, то модно прикрашати нігті різними малюнками — зображайте все, на що вистачає фантазії, також можна використовувати спеціальні наклейки, стрази, кольоровий пісок, мереживо.

Модні тенденції такі мінливі, а доглянуті нігті ніколи не вийдуть з моди.
Підписатися:

Коментарі