Середа, Лип 28, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Дизайнер поділився малюнком крісла з «пелюсток», яке «неможливо створити» (ФОТО)

Неділя, 27 червня 2021 року

Фото: Moooi/Andrés Reisinger

Коли віртуальне крісло 3D-художника Андреса Рейзінгера набуло популярності в Instagram, багато хто вирішив, що його проект неможливо втілити в життя.

Дизайнер поділився малюнком крісла, створеного з тисяч пелюсток, у соціальних мережах в 2018 році. Після цього протягом декількох місяців він шукав фахівців, які могли б зробити такі незвичайні меблі. Однак декілька виробничих партнерів виказали сумніви у тому, що вони зможуть досягти потрібного результату, і проект поступово здобув славу такого, який «неможливо відтворити в реальному житті».

«Мені здається, багато виробників бажають продовжувати робити те, що вони вже знають», — говорить Андрес Рейзінгер (Andrés Reisinger). — Ніхто не хоче витрачати час і гроші на дослідження, проте я розглядаю дослідження як частину продукту. І, оскільки більшість моїх продуктів виглядає дивно, завжди потрібно шукати нові способи виробництва, щоб створювати їх правильно».

Зрештою дизайнер звернувся до невеликої столярної майстерні в Барселоні, і через рік, немов у відповідь скептикам, віртуальне крісло, схоже на пухнасту квітку, стало реальним: вийшла його обмежена серія. Для відтворення унікальної текстури Андрес співпрацював із дизайнером текстилю Юлією Еске (Júlia Esqué).

У 2021 році голландським брендом Moooi було представлено ​​нову версію крісла Hortensia. Предмет виготовлений у двох кольорах — рожевому і сірому, і доступний для замовлення. Його каркас оббито тканиною, у якій лазером вирізано 30 000 «пелюсток», передаючи враження, ніби ви сидите на квітці гортензії.

За словами генерального директора Moooi Робіна Беверса, у цьому проекті цікавим є не лише дизайн, але й спосіб його втілення. Він являє собою приклад нового підходу до роботи художників і компаній. Можливо, у майбутньому, замість того, щоб чекати замовлення від брендів, «дизайнери візьмуть на себе ініціативу, розробляючи дизайн в інтернеті і створюючи ринок до того, як почнеться розробка».

Створення «крісла з пелюсток» стало тим рідкісним випадком, коли продукт, спочатку призначений виключно для цифрового світу, надійшов у масове виробництво.

Читайте далі:

Як пролите вино започаткувало нову лінію одягу

Comments   

загрузка...