• Знаки Олімпійських ігор-2008 в Пекіні використовуються як написи для туалетів

  • Середа, 30 січня 2008 року
На Інтернет-сайтах Китаю з'явилися спотворені знаки Пекінських Олімпійських ігор у вигляді  написів для дверей туалетів. Ці «приколи», які стали до вподоби багатьом китайцям, дуже не сподобалися китайській владі, яка застерігає, що закриватимуть сайти, де публікують ці знаки.

Останнім часом на багатьох сайтах Китаю з'явилися спотворені знаки Олімпійських ігор 2008 р. в Пекіні. Для чоловічого туалету в місці 5-го кільця вставлений китайський ієрогліф «чоловічий». Для жіночого туалету - ієрогліф «Кін» в знаку (у слові «Пекін») був одягнений в спідницю, і внизу доданий китайський ієрогліф «жіночий». через оригінальність ці знаки відразу стали популярними після їхньої появи.

Окрім цих знаків, відомі й інші варіанти спотворених символів Олімпійських ігор-2008.
Багато китайців, які бачили знаки, вважають, що в цьому немає незаконних дій і комерційної мети, і тому немає підстав для заборони.

В той же час, як повідомила газета «Пекінське законодавство», начальник пекінського бюро видання Фень Дюнке попередив, що сайти, які не слухають попереджень і продовжують публікувати ці знаки, будуть закриті.

 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...