• Від брудної мінеральної води багато школярів м. Гуяна захворіло на гепатит

  • Понеділок, 21 квітня 2008 року
Багато жителів м. Гуяна, більшість із яких школярі, після вживання забрудненої мінеральної води захворіли на гепатит. Міська санепідемстанція опублікувала термінове повідомлення з вимогою провести перевірку всіх напоїв, а також негайно припинити реалізацію мінеральної води фірми «Чжуюань».

Газета «Чунцін монінг» повідомила, що з кінця березня, коли почалися масові захворювання на гепатит типу А, і до 17 квітня зареєстровано 299 випадків захворювань і 37 випадків підозрінь на це захворювання. Більшість із хворих - школярі.

Санепідемстанція провінції Гуйчжоу виявила, що захворювання викликане мінеральною водою фірми «Чжуюань» у бутлях. У повідомленні мовиться, що Центр з контролю й профілактики захворювань виявив забруднення джерела мінеральної води, яким користується компанія «Чжуюань». Забруднення викликане наземними водами, які утворилися в результаті танення великої кількості снігу, що випав під час недавніх великих снігопадів, що обрушилися на частину районів Китаю. У процесі підготовки води до розливу, компанія не проводила належної дезинфекції води, в результаті в ній залишилися бактерії, що викликають гепатит типу А.

Чому захворіли в основному школярі?

Як розповів в інтерв'ю кореспондентові співробітник адміністрації школи м. Гуяна Сюй Чжунюн, компанія «Чжуюань» сама активно продавала свої напої школярам. Школа ніяк не співробітничала в цьому з ними. Школярі самі хотіли купувати ці напої.

Проте учні цієї школи повністю заперечують слова пана Сюя. Вони кажуть, що раніше вони пили воду «Граний друг», а потім адміністрація школи їм сказала, що ця вода погана, і що краще прислухатися до вибору адміністрації і пити воду «Чжуюань». До того ж вони прибрали ларьок, що продавав воду «Гарний друг».

Версія китайською
Підписатися:

Коментарі