ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Від брудної мінеральної води багато школярів м. Гуяна захворіло на гепатит

Велика Епоха
Багато жителів м. Гуяна, більшість із яких школярі, після вживання забрудненої мінеральної води захворіли на гепатит. Міська санепідемстанція опублікувала термінове повідомлення з вимогою провести перевірку всіх напоїв, а також негайно припинити реалізацію мінеральної води фірми «Чжуюань».

Газета «Чунцін монінг» повідомила, що з кінця березня, коли почалися масові захворювання на гепатит типу А, і до 17 квітня зареєстровано 299 випадків захворювань і 37 випадків підозрінь на це захворювання. Більшість із хворих - школярі.

Санепідемстанція провінції Гуйчжоу виявила, що захворювання викликане мінеральною водою фірми «Чжуюань» у бутлях. У повідомленні мовиться, що Центр з контролю й профілактики захворювань виявив забруднення джерела мінеральної води, яким користується компанія «Чжуюань». Забруднення викликане наземними водами, які утворилися в результаті танення великої кількості снігу, що випав під час недавніх великих снігопадів, що обрушилися на частину районів Китаю. У процесі підготовки води до розливу, компанія не проводила належної дезинфекції води, в результаті в ній залишилися бактерії, що викликають гепатит типу А.

Чому захворіли в основному школярі?

Як розповів в інтерв'ю кореспондентові співробітник адміністрації школи м. Гуяна Сюй Чжунюн, компанія «Чжуюань» сама активно продавала свої напої школярам. Школа ніяк не співробітничала в цьому з ними. Школярі самі хотіли купувати ці напої.

Проте учні цієї школи повністю заперечують слова пана Сюя. Вони кажуть, що раніше вони пили воду «Граний друг», а потім адміністрація школи їм сказала, що ця вода погана, і що краще прислухатися до вибору адміністрації і пити воду «Чжуюань». До того ж вони прибрали ларьок, що продавав воду «Гарний друг».

Версія китайською