• Страшна задуха змусила пасажирів вискакувати з поїзда

  • Вівторок, 22 липня 2008 року
Пасажирський поїзд D406, що виходив з м. Шанхай в м. Нанкін раптом зупинився на півдорозі, простоявши так протягом тривалого часу. Пасажирам не повідомили причину зупинки. Через сильну спеку в щільно закритих вагонах із непрацюючими кондиціонерами, деяким пасажирам стало погано, повідомило Центральне агентство новин.

Пасажири розповіли, що в поїзді вікна та двері були навмисне щільно замкнені через кондиціонери, які, проте, не працювали, тому температура у вагонах була дуже високою, через що багато-хто здобув сонячний удар різних ступенів.

Пасажири намагалися розбити вікна вагонів, але начальник поїзда, провідники й дорожня міліція перешкоджали це робити. Тільки після наполегливих вимог пасажирів, двері деяких вагонів відчинили. Люди дослівно ринулись до виходу, немов рятуючись від лиха. Вони почали вискакувати з вагонів назовні. Оскільки двері вагонів високо від землі, багато пасажирів, зістрибуючи, травмувалося.

Протягом усього цього часу начальник поїзда тричі повідомив про три різні причини зупинки. Спершу, він сказав, що виникла маленька технічна несправність. Минуло багато часу - поїзд не рушав; уже було ясно, що тут не «маленька технічна несправність». Після цього начальник повідомив, що зупинка викликана аварією на залізниці. Але пасажири не вірили такому поясненню, оскільки мимо них постійно проїздили інші поїзди. На кінець начальник поїзда повідомив, що мінятимуть локомотив.

Китайські блогери повідомили, що найбільша незадоволеність пасажирів була викликана не тим, що була аварія, а тим, що після аварії ніхто не подумав, перш за все, про людей, і що їм не була відразу повідомлена інформація про справжню причину зупинки поїзда.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...