• Не витримавши швидкого зростання цін, чоловік наклав на себе руки

  • Вівторок, 22 січня 2008 року
Останнім часом в Китаї значно піднялися ціни на товари. 21 січня в м. Гуанчжоу чоловік середніх років з криком «Ціни зростають дуже швидко, я більше не можу цього терпіти!» зістрибнув з даху 8-ми поверхової будівлі і розбився на смерть.

За повідомленням газети «Сінкуай», 21 січня чоловік середніх років дуже довго знаходився на веранді даху 8-ми поверхової будівлі, чим і привернув до себе увагу багатьох людей. Один із мешканців цього будинку подзвонив у міліцію. Коли приїхала рятувальна команда і почала готувати внизу повітряну подушку, щоб пом'якшити падіння, той чоловік раптом різко підбіг до самого парапету і зістрибнув вниз. Рятувальна команда не встигла його зловити і він розбився.

Двірник, який бачив того чоловіка до того, як він вчинив самогубство, розповів, що на вулиці досить холодно, але він був одягнений у дуже легкий одяг. Ще один свідок на прізвище Сяо розповів, що перед тим, як зістрибнути, той чоловік голосно крикнув «Ціни зростають дуже швидко, я більше не можу цього терпіти!» Це підтвердили й інші свідки. Вже минув день, досі не встановлена особа померлого і також не з'явилися його родичі чи друзі.

Починаючи з минулого року в Китаї великими темпами зростають ціни на зернові, масло, м'ясо та інші продукти. Все це підсилює тиск на громадян, у яких не високий дохід.

Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...