• Колишній чиновник ховав у туалеті понад мільйона доларів

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Вівторок, 22 липня 2008 року
Судове засідання у звинуваченні в хабарництві в особливо великих розмірах колишнього начальника транспортного управління повіту Ушань Ян Дабіна відбулося 16 липня. За даними слідства, Ян брав хабарі на загальну суму більше $3 млн. Частину грошей міліція знайшла в туалеті чиновника, інформує Центральне агентство новин.

Як повідомило Hong Kong China News Agency, на початку року в міліцію району Наньан м. Чунціна звернувся місцевий мешканець, поскаржившись на те, що його зверху заливає водою від сусідів, а в квартирі зверху немає господарів. Поліцейські відкрили двері його сусіда й увійшли до квартири. Коли вони пройшли у ванну, щоб усунути причину, то в процесі роботи знайшли там 8 пластикових пляшок, в яких були складені пачки купюр по 100 юанів. Після підрахунку з'ясувалося, що в пляшках було заховано 9 млн 390 тис. юанів ($1,3 млн).

Після цього поліція швидко встановила власника заощаджень. Ним виявився колишній начальник транспортного управління повіту Ушань м. Чунціна Ян Дабін.

Почалося слідство, в результаті якого було встановлено, що в період із кінця 2000 р. і по кінець 2007 р., коли Ян обіймав посаду начальника транспортного управління, він нечесним шляхом привласнював собі великі суми, які були відраховані на будівництво дороги та інших споруд, а також брав великі хабарі.

На суді Ян повністю визнав свою провину. Його дружина також перебуває під слідством за допомогу чоловікові у відмиванні нечесних грошей.

За дуже велику суму хабарів і здобутих «лівих» грошей Ян був названий «першим корупціонером м. Чунцін».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...