• Чотирьох людей убито в результаті розбирання між двома мафіозними структурами в повіті Фуцзінь

  • Понеділок, 5 травня 2008 року

Між двома мафіозними угрупуваннями стався конфлікт через розподіл території. В результаті перестрілки було вбито 4 члени угрупування. Управління громадської безпеки почало розслідування. Вже арештовано більше 20 чоловік. Місцеві жителі кажуть, що мафія тісно співробітничає з владою. Інцидент стався наприкінці квітня в повіті Фуцзінь м. Цзямуси провінції Хейлуцнзян.

Як повідомили місцеві жителі повіту Фуцзянь кореспондентові The Epoch Times, дві великі мафіозні структури зібралися провести мирний діалог із приводу розподілу більше 1000 му (70 га) землі. З одного боку на переговори прийшло близько 40 чоловік, а з іншою - більше ста. Побачивши свою чисельну перевагу, другі почали проявляти агресію і чинити силовий тиск. Але члени першого угрупування виявилися озброєними вогнепальною зброєю - почалася перестрілка, в результаті якої було вбито чотири люди.

Місцеві жителі, із якими вдалося зв'язатися кореспондентові, кажуть, що останнім часом вони живуть у страху, вони вважають, що мафія тісно співпрацює з місцевою владою і зовсім не вірять у те, що розслідування цього інциденту буде доведене до кінця. Деякі з них сказали навіть, що зброєю мафію забезпечує місцевий відділ охорони порядку.

Кореспондент також намагався зв'язатися з представниками місцевої влади й поліції, але або ніхто не брав трубку, або казали, що не знають подробиць того, що сталося. Дізнатися від них так нічого і не вдалося.

Фан Сяо. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...