• Через низьку компенсацію за землю селянин убив сільського старосту

  • Вівторок, 1 квітня 2008 року
Кілька днів тому селянин Сунь Шидун вкотре прийшов до сільського старости вимагати справедливу компенсацію за вилучену у нього землю, між ними виник конфлікт, який переріс у бійку. В результаті Сунь із необережності сильно вдарив старосту. Його відвезли до лікарні для надання швидкої допомоги, але лікарі не змогли врятувати йому життя. Суня звинувачують у вмисному вбивстві.

Як розповів його брат, Сунь Шигуан, 64-х літній житель села Суньцзява провінції Шаньсі Сунь Шидун зараз перебуває під слідством. Прокуратура порушила кримінальну справу у звинуваченні його в умисному вбивстві, і вже виписано ордер на його арешт. Зараз Сунь перебуває в слідчому ізоляторі.

В апеляційному листі судді брат обвинуваченого написав, що 26 січня 2008 р., сільський староста видав усім селянам, в яких вилучили землю, компенсацію, але зовсім нічого не заплатив Суню Шидуну. Коли він пішов до старости, той не лише не погодився заплатити, але ще й наговорив йому грубощів. Виник конфлікт, і в запалі Сунь ударив старосту палицею. Удар виявився сильним, староста помер у лікарні. Інформацію про це опубліковано на сайті «Оглядач життя народу».

Підписатися:

Коментарі