ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Атракціон для чоловіків: відчути, з яким болем жінки народжують

Велика Епоха

В одному з пологових будинків Китаю з'явилася послуга, скориставшись якою чоловіки можуть особисто відчути фізичний дискомфорт і біль, схожі на ті, які переносять жінки під час пологів, повідомляє NTD.

«Раніше, коли вони не розуміли, як це складно — народжувати дитину, то, ймовірно, думали, що пологи — це просто пологи, правда?» — каже одна з майбутніх мам.


Таку послугу вирішили створити після того, як кілька жінок поскаржилися, що батьки їхніх дітей виявляють до них недостатнє співчуття під час їхньої вагітності. Буквально відразу процедура, яку проводять два рази на тиждень, набула великої популярності.

«Це було дійсно боляче. Я відчув, що народжувати дитину не так-то просто», — поділився враженнями один із майбутніх татів.

Через присоски, які прикріплюються до нижньої частини живота, подаються електричні розряди. За словами лікарів, присоски викликають відчуття, подібні тим, які відчувають жінки під час перейм. Поступово медсестра збільшує силу розряду. До кінцевої величини можуть дотерпіти не всі.

«Відчувалося, ніби моє серце і легені розриваються на шматки. Це було справді боляче, навіть складно описати — наскільки», — сказав майбутній батько.

На думку медсестри, яка проводить процедуру, цей біль все одно не відображає того, що переносять жінки.

«Цей біль набагато менший за той, який відчувають жінки під час пологів. Але якщо чоловіки можуть відчути хоча б це, то вони будуть більше любити своїх дружин і краще про них піклуватися», — вважає медсестра Лоу Дечжу.

А от одному сміливцю вдалося дотерпіти до максимального розряду: «Всі жінки народжують. Я думав, що це щось дуже природне, і через це можна пройти спокійно. Але завдяки цьому експерименту я зрозумів, що жінкам дійсно нелегко народити. Це боляче — немов з твого живота щось виходить».

У порівнянні з Європою, в Китаї чоловіки менше беруть участь у справах народження дитини. У деяких пологових будинках їм досі не дозволяють бути присутніми під час народження дитини.


Читайте також:
В чому зворотний бік китайської політики «одна сім'я — одна дитина»
Ведуча патріотичного ТВ Китаю народжує в США