• Транспортна компанія оголосила страйк. Транспорт паралізований

  • Вівторок, 15 січня 2008 року
Всі співробітники міської транспортної компанії оголосили страйк, з 12 січня рух припинили декілька сотень одиниць громадського транспорту м. Шиян провінції Хубей.

За повідомленням сайту «6.4», причина страйку в тому, що керівник компанії постійно утримує у співробітників зарплату за різними статтями, в результаті деякі отримують в місяць тільки 30 юанів (5$). На ці гроші абсолютно неможливо прожити.

У 2002 р. цю компанію купив приватник, і з того часу не припиняються конфлікти між керівництвом компанії і простими працівниками. Співробітники компанії вже неодноразово влаштовували страйки.

Керівник цього підприємства говорить, що зарплати невисокі тому, що постійно ростуть ціни на нафту і це приносить збитки компанії. Співробітники компанії заявляють, що збитки не пов'язані з ними, оскільки вони щодня працюють у поті чола, а зв'язано це з невмілим управлінням компанією.

Один немолодий працівник підприємства розповів, що, хоч навіть, як говорить директор, компанія терпить збитки, але сам директор живе в розкоші, він постійно їздить подорожувати по країні, і  вже кілька разів літав за кордон, іноді з місцевими чиновниками, витрати яких оплачувала їх компанія.

Обізнані люди також розповіли, що директор цієї компанії налагодив дуже хороші зв'язки з першими керівниками міста. За контрактом, він повинен виплачувати в державну казну щороку 8 млн. юанів за право монополізації даного бізнесу в місті, але вже протягом 4-х років він не платить ці гроші в казну, при цьому ніхто з чиновників не вимагає від нього цього. Це перший випадок в Китаї, коли влада дозволила приватнику монополізувати весь громадський транспорт в місті.

У місті вулиці повні людей, всі обговорюють те, що відбувається, всюди хаос, стоїть напружена атмосфера. Практично всі співробітники правоохорони і загони охорони громадської безпеки цілий день на вулицях міста намагаються підтримувати порядок.

На момент публікації статті надійшла інформація про те, що міська влада вже направила робочу групу розбиратися з цим інцидентом.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...