• У Китаї жінку піддали тортурам за духовну практику, а потім ув'язнили на сім років

  • Середа, 28 жовтня 2009 року
 

Китай. Вей Сюїн, яку затримали за те, що вона займається духовною практикою Фалуньгун, під час арешту піддали тортурам, через що вона втратила здатність самостійно пересуватися. На судове засідання її внесли в кисневій масці. Суд виніс вирок ... сім років ув'язнення.

Вей Сюїн з міста Лінхай провінції Ляонін заарештували 17 квітня 2009 року. За словами її родичів, о 6 годині ранку поліцейські з управління поліції міста Цзиньчжоу провінції Ляонін і управління національної безпеки міста Лінхай увірвалися в її будинок.

Разом з нею були арештовані її дочки Чжао Хун, Чжао Бін і чоловік  (який не практикує Фалуньгун). Їх привезли в офіс управління національної безпеки та допитали. Через вісім годин всіх, окрім Вей, звільнили.

Вей Сюїн помістили в центр ув’язнення міста Лінхай. На ній був легкий одяг – лише трикотажна кофтина і бавовняні брюки, які зазвичай носять вдома, оскільки під час арешту їй навіть не дозволили переодягнутися.

В центрі Вей били в груди, в ділянку серця, та облили окропом. В наслідок ударів по голові Вей оглохнула на праве вухо, у неї проявилася серцева недостатність, конвульсії та високий артеріальний тиск. Вона не могла приймати їжу, блювала. Щоб уникнути відповідальності, поліцейські відправили її до народної лікарні міста Лінхай.

Але на початку травня поліцейські знову заарештували її прямо в лікарні. За повідомленням очевидців, під час арешту її знову побили, сильно пошкодивши обличчя.

У липні 2009 року, не зважаючи на те, що Вей була в критичному стані, вона з'явилася перед судом міста Лінхай. Її внесли до залу суду з переносним кисневим пристроєм. Голова суду Лі Дамін і заступник директора суду Ван Сінь спішно завершили слухання справи, коли зрозуміли, що Вей не може ні стояти, ні говорити.

7 серпня 2009 року Лі Дамін прийшов в міський центр ув’язнення і намагався змусити пані Вей з'явитися перед судом, не зважаючи на те, що вона все ще була в поганому стані і не могла чітко і плавно розмовляти. Не маючи іншого виходу, Лі та Ван наступного дня пішли до брата і сестри Вей, сказавши їм: «Оскільки ваша сестра дуже хвора, ви повинні розписатися за неї. Після того, як завтра оголосять вирок, ви можете просити про її звільнення за станом здоров'я, і її відправлять додому».

Брат і сестра повірили й розписалися за Вей. Після оголошення вироку вони пішли до Вана з проханням про її звільнення. Ван відмовив, а коли вони нагадали про його обіцянку, він сказав: «Чого вартий усний договір? Нічого».

Зараз Вей щоб вижити потрібна цілодобова киснева підтримка. Її сім'я зараз, мабуть, подає апеляційну скаргу до суду середнього рангу міста Цзиньчжоу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...