• В Китаї діти просили захисту від поліцейських

  • Вівторок, 6 жовтня 2009 року
 

Китай. Приблизно о 4 годині ранку кілька поліцейських прийшли додому до сім'ї Хао Іна, де після арешту батьків залишилося тільки троє дітей. Вони сказали, що хочуть провести обшук. Коли дівчатка відмовили впустити їх, правоохоронці спробували перелізти через паркан і залізти у вікно. Діти почали голосно кликати на допомогу і поліцейські сховалися.

 

Це сталося 29 вересня в повіті Цзісян міста Тяньцзінь.

 

У надісланому листі з фотографіями діти розповіли, що рано вранці, коли ще було темно, вони прокинулися від сильного стукоту у двері. А коли запитали хто там, їм відповіли, що це поліція прийшла робити обшук. Перелякані діти сказали, що не відкриють їм двері, тоді поліцейські почали погрожувати. Після цього двоє з них обійшли будинок, залізли на паркан і сказали, що якщо їх не впустять через двері, то вони залізуть в квартиру через вікно. Дівчата почали голосно кричати і кликати на допомогу сусідів. Тільки коли піднявся шум, поліцейські відступили і пішли.

Дівчаток звуть Сяо Цзінь, Сяо і Янь Сяо Цзяо. Їхня мати Гао Янье була заарештована за те, що займається духовною практикою Фалуньгун. За прихильність до цієї духовної практики її засудили до трьох років ув'язнення. Їхній батько Хао Ін також був заарештований на початку року за практику Фалуньгун, але йому вдалося втекти з поліцейської дільниці і в даний час він змушений бродяжити і ховатися від поліції.

Напередодні святкування 60-річчя влади компартії (1 жовтня), до них додому кілька разів приходили поліцейські, які погрожували і залякували дітей. Зараз вони бояться навіть виходити на вулицю.

Перебуваючи в ув'язненні, їх мама в результаті тортур позбулася зору на одне око і почала погано чути на одне вухо. Діти намагалися зустрітися з нею, але адміністрація табору відмовила їм.

У написаному дівчатками листі вони просять всіх людей доброї волі допомоги їм. Вони впевнені, що поліцейські можуть прийти знову.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...