• В Китаї після звернення до поліції людина потрапила в кому

  • Вівторок, 13 жовтня 2009 року
 

Китай. Після того, як подружжя Го Хуейшень і Лі Цзюмей звернулися до начальника місцевої поліції з проханням звільнити з ув'язнення послідовницю духовної практики Фалуньгун, їх заарештували. В даний час Го потрапив в кому після побиття поліцейськими.

6 липня цього року поліцейські заарештували послідовницю Фалуньгун Сяо Силань з повіту Цзяхе провінції Хенань. Під час арешту їй вивихнули ліву руку. Протягом тривалого часу вона не отримувала ніякої медичної допомоги. Подружжя Го і Лі відповідно до закону, написали начальнику поліцейської дільниці Сі Сяокану лист з проханням звільнити пані Сяо, оскільки її арешт є незаконним і порушує конституційне право на свободу віри.

У відповідь на їхній лист, увечері 6 серпня, до подружжя додому приїхала група поліцейських і відвезла їх у відділення. Як розповіла племінниця Го, яка проживає по сусідству з ними: «Я почула крики і побігла до будинку дядька. Там я побачила, як четверо поліцейських скрутили дядькові руки за спиною, повалили його на землю і стали бити ногами і руками».

Під час того, коли Го і Лі перебували в ув'язненні, поліцейські двічі проводили у них вдома обшук.

6 жовтня Го втратив свідомість перебуваючи в поліцейській дільниці. Його терміново доставили в повітову лікарню. Після обстеження лікарі виявили застій крові в голові. Йому терміново була зроблена операція, але до свідомості він так і не прийшов.

Родичі, які ходили його провідати, розповідають, що на голові у Го видно рани, які, на їхню думку, виникли в результаті ударів.

В даний час Го все ще перебуває в комі. Його родичі вимагають від місцевої влади звільнити його дружину, а також знайти і покарати тих, хто його довів до такого стану.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...