• Китайські лікарі довели до смерті ув'язненого, який постраждав від тортур

  • Четвер, 17 вересня 2009 року
 

Китай. Під час ув'язнення до Суня Сяоцзюня протягом року застосовували тортури. В кінцевому результаті він не міг приймати їжу, марив і бився в конвульсіях. Через 2 тижні після звільнення за станом здоров'я він помер у лікарні.

Суню було 32 роки. Він жив у місті Фуян провінції Чжецзян. За те, що він займався духовною практикою Фалуньгун, його неодноразово заарештовували. Останній у його житті арешт стався 5 червня 2007 року. Його відправили в міський центр ув'язнення.

Як розповіли родичі Суня, 17 січня 2008 його засудили до 4,5 років ув'язнення і 14 травня того ж року відправили відбувати строк у в'язниці № 4 міста Ліньпін провінції Чжецзян. Більше року у в'язниці його піддавали тортурам. У результаті Сунь опинився в тюремній лікарні, де йому робили ін'єкції невідомих препаратів.

Сім'я Суня багато разів просила відпустити його на лікування під заставу, але тюремна адміністрація постійно відхиляла їх прохання. Зрештою, 16 квітня, коли стан Суня став критичним, йому дозволили повернутися додому. До ув'язнення Сунь важив 65 кг, а після звільнення його вага становила 36 кг.

Через кілька днів після його звільнення, поліція насильно поклала Суня в Народну лікарню № 6 провінції Чжецзян. У співробітників лікарні вдалося дізнатися, що за вказівкою поліції лікарі щодня кололи Суню якісь препарати. У результаті цих ін'єкцій у нього почалися проблеми з психікою, і він став випорожнюватись прямо в ліжко.

Сім'я Суня просила виписати його з лікарні, але начальник департаменту поліції провінції Чжецзян під різними приводами відмовляв, а також наказав лікарю постаратися максимально довго протримати Суня в лікарні.

Таким чином, після «лікування» у лікарні Сунь не міг приймати їжу, його нудило навіть від питної води, він марив, зазнавав постійних судом, випорожнювався у ліжко, свідомість його втратила ясність. 15 липня 2009 приблизно о 23 годині він помер.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...