• У Пекіні затримали 40 чоловік, які приїхали зустріти Барака Обаму

  • Вівторок, 17 листопада 2009 року
Китай. Шанхайські апелянти* приїхали до Пекіна вранці 16 листопада і пішли до готелю Tiaoyutai, де повинен був зупинитися Барак Обама. Вони стали на узбіччі дороги, щоб привітати його. Проте, президента США вона не дочекалися, оскільки усіх їх забрали до поліцейської дільниці.

Як розповіла кореспондентові The Epoch Times одна із затриманих Лі Хуейфан, всього з Шанхаю приїхало понад 80 апелянтів, у даний час 42 з них затримала поліція.

Лі сказала, що вони просто стояли на узбіччі дороги. У них не було ні плакатів, ані транспарантів, вони не викрикували жодних гасел. До них підійшли поліцейські і коли побачили у документах, що вони з Шанхаю, то відразу ж посадили їх в поліцейський мікроавтобус і відвезли до відділку.

В даний час їх все ще тримають в ув'язненні. Що сталося з рештою поки що невідомо, оскільки після приїзду вони розосередилися по кілька маленьких групок.

Президент США Барак Обама прибув з офіційним візитом до Китаю, який триватиме до 18 листопада. Це перший візит Обами до Піднебесної в якості президента США.

Довідка The Epoch Times:

* Китайські апелянти (скаржники) - це численні китайські громадяни, які зазнали несправедливого або незаконного ставлення до себе з боку місцевої влади, а також різних державних організацій. Ці люди подають апеляції у встановленій законодавством формі, у відповідні державні інстанції, звертаючись таким чином до уряду по допомогу і захист.

Однак, боячись втратити свої пости, місцеві чиновники різними способами намагаються перешкодити їм звернутися в інстанції провінційного або ж столичного рівня. Для цього вони тримають штат агентів, завданням яких є за допомогою залякувань, биття чи незаконного ув’язнення змусити апелянтів замовкнути.
 
Після дисидентів та інакодумців ця категорія людей є найпильнішим об'єктом «уваги» і контролю комуністичної влади. Чиновники суворо стежать, щоб з апелянти не контактували іноземні репортери, а також блокує репортажі про них усередині країни.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...