• Відвідавши концерт Shen Yun кореспондент відчула докори совісті

  • Олег Лотосов | Велика Епоха
    Четвер, 6 січня 2011 року

Подивившись концерт китайського традиційного мистецтва від Shen Yun 2 січня в Сіетлі, кореспондент одного зі ЗМІ континентального Китаю поділилася своїми враженнями з кореспондентом The Epoch Times.Пані Лю вже вдруге відвідує концерти творчого колективу Shen Yun Performing Arts у цьому сезоні щорічних гастролей трупи.

Перший раз вона побувала на концерті 29 грудня 2010 року.

«Мені дуже сподобалося. Це надзвичайно чудово. Я прожила в Китаї кілька десятків років і жодного разу не бачила китайської культури в такому чистому вигляді. Мене дуже зворушила вистава, я зрозуміла, що до цього моменту зовсім не знала, що таке справжня традиційна культура, культура передана Богами. Я була просто щаслива, що отримала шанс побувати на цьому концерті», - розповідає Лю.

Глибоко вражена побаченим, вона твердо вирішила відвідати концерт ще раз.

«Один раз подивитися концерт не достатньо. За раз неможливо повністю зрозуміти увесь цей найглибший зміст. Вони ніби відкривають людям їх давню, закриту пилом пам'ять», - каже Лю.

«Після другого відвідування концерту, мої відчуття були ще сильніше. Я зрозуміла зміст вистави ще глибше і ще ясніше. Усі танцювальні па артистів, їхнє вбрання, а також те, що проектувалося на великому екрані, викликали дуже сильні відчуття. Я всім єством відчувала інформацію, яку вони передавали. Ця інформація дуже цінна. Я думаю, що ще глибше зрозуміла зміст концерту. Наприклад, про справжню людську природу, про стійкість, про доброту. Цього всього вкрай не вистачає сучасному китайському суспільству і вкрай необхідно людям», - продовжує кореспондент.

Відмінність від концертів у материковому Китаї.

«Мені дуже сподобався танцювальний номер із дівчатами династії Тан. Їх граціозні рухи та наряди були просто чудові. Було таке враження, ніби я на якийсь час опинилася в тій далекій добі. Також дуже запам'яталися танці національних меншин, які я дуже люблю. Подібні танці та виступи часто показують і в Китаї, але там всі вони повністю просякнуті політичним забарвленням. Там все побудоване на прославляння компартії, що нерідко викликає просто огиду. Там немає такої чистої і божественної культури без політичного підтексту», - продовжує ділитися враженнями Лю.

Докори совісті.

«Подивившись концерт удруге, тепер відчуваю сильні докори сумління. Я працюю в китайському ЗМІ і хоч навіть я прямо і не беру участь у фабрикації новин, які ми видаємо, але я тепер відчуваю, що я частинка цього інструмента поширення брехні і мені важко від цього на душі».

«Я постараюся розповісти про свої враження родичам, друзям і колегам і пораджу їм обов'язково подивитися концерт Shen Yun. Дуже і дуже багато моїх співвітчизників у Китаї не знають, що таке справжня традиційна культура. Я тепер знаю і обов'язково розповім їм», - пообіцяла Лю.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...