• З нового року КПК заборонила видання щотижневого журналу «Азія»

  • Вівторок, 8 січня 2008 року
 
Головна редакція тижневика «Азія», яка розташована в Гонконзі, отримала повідомлення про те, що з нового року в континентальному Китаї більше не діятиме підписка на цей журнал.

Як повідомила гонконзька газета «Мінбао», дві компанії, які відповідають за підписку в континентальному Китаї на закордонні друкарські видання «Китайська компанія з імпорту-експорту книжкової продукції» і «Китайська компанія міжнародної торгівлі книжковою продукцією» заявили, що до них прийшла директива про те, що з нового року більше не можна приймати підписку на тижневик «Азія».

Тим же, хто вже оформив підписку на це видання на новий рік, повернути гроші. Про причини такого рішення ці дві компанії нічого не повідомили, сказали тільки, що це загальна ухвала для всієї країни.

Як повідомляє китайська газета «Шибао», ця заборона Пекіна напевно пов'язана з тим, що останнім часом в тижневику «Азія» були надруковані низка статей з викриттям банкрутства компанії «Ілішен», а також на інші «чутливі» для китайської влади теми.

Як повідомив генеральний інспектор дотримання політики і принципів головної редакції тижневика «Азія» Чен Чин, в тижневику не було ніяких гострих тем і статей щодо політики влади континентального Китаю, що перевищує які-небудь норми, були просто висвітлені факти і коментарі.

Тепер підписчики журналу в континентальному Китаї більше не зможуть читати цей журнал, при цьому влада Пекіна не пояснила жодних причин такого свого рішення. Чен Чин сказав, що не хоче будувати ніяких припущень із цього приводу.

Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...