• На передодні Різдва влада обмежує свободу вкладників «Ілішен»

  • Середа, 26 грудня 2007 року
 
На передодні різдвяних свят влада провінції Ляонін дуже строго контролює всі дії обдурених вкладників «Ілішен», постійно стежить за ними і залякує їх, щоб вони не провели яку-небудь масову акцію під час свят.
 
Вкладник «Ілішен» із провінції Ляонін Те Лін в інтерв'ю кореспондентові «Великої Епохи»» сказав: «Нас справді дуже обдурили. Ми тепер уже зовсім утратили всяку надію на уряд. Які там свята! Ми зараз дійсно в дуже напруженому стані. Чи можемо ми попросити статус біженця за кордоном? Ми не хочемо залишатися в Китаї. Тут усе настільки хаотичне й темне. Це справжня ганьба для Китаю, чи може ООН допомогти нам виїхати звідси?»

Вкладники кажуть: «Тут уже не тільки проблема грошей: КПК так відкрито обдурює людей і не хоче нести анінайменшої відповідальності за це, продовжуючи дурити. Скоріше б цей уряд закінчив своє існування, у нас немає ніякої надії на нього».

Скривджені вкладники заявляють: «У 1999 році, коли КПК почала репресувати Фалуньгун, у всіх ЗМІ в Китаї безперервно були нападки на Фалуньгун, а чому ж зараз, коли стався такий великий скандал із компанією «Ілішен», який уже розповсюдився і за межі Китаю, ні в одному ЗМІ в Китаї немає інформації про це, і на сайтах також інформація про це відразу ж віддаляється? Хіба це не говорить про те, що в цю справу втрутився уряд?»

Вкладники «Ілішен» також розповіли: «Влада заявила про те, що тим, у кого немає грошей, хто дуже постраждав фінансово через банкрутство «Ілішен», потрібно зареєструватися у відділі громадянських справ і уряд надасть їм фінансову підтримку. В результаті, коли вони пішли туди реєструватися, співробітники відділу сказали, що якщо у них немає дітей, немає житла, роботи і багато боргів, тільки в такій ситуації вони можуть розглянути їхню заяву про надання фінансової допомоги. Наскільки безсовісно вони чинять!»

Фан Сяо. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...