• Трансплантація двох нирок була виконана за дві години і призвела до загибелі пацієнта

  • Вівторок, 30 травня 2006 року
 

Нещодавно було повідомлено, що пацієнтці Сюе Яньлінь у лікарні Хайдянь провели трансплантацію обох нирок за 48 годин.

Вартість операції склала 220 000 юанів і, незважаючи на все це, спричинила смерть жінки. Факт, що лікар Хань Сюу з лікарні Хайдянь в місті Куньмін зміг за такий короткий час знайти відповідні по сумісності нирки живих донорів, привернув увагу громадськості.

Смерть внаслідок трансплантації двох нирок, яка була виконана за 48 годин

17 травня 2006 року опублікували статтю, що отримала схвалення, «Трансплантація двох нирок, виконана за 48 годин, вартістю 220 000 юанів, що привела до втрати грошей і смерті пацієнта».

Згідно цій статті, 19 грудня 2004 року 49-ти річна Сюе Яньлінь з Фуян в Анхуей, що страждала нирковою недостатністю, була госпіталізована в центр трансплантації лікарні Хайдянь в Пекіні.

Через дев'ять днів, вдень 28 грудня лікар з центру трансплантації привіз нирки від донора з типом крові і реактивним антитілом (PRA), які підходили до показників Сюе. У 22.10 цього вечора Сюе перевели в операційну палату; після 23.00 тієї ж ночі головний хірург Хань Сюу, що приїхав до Пекіна з Чифен - Внутрішньої Монголії, провів екстрену операцію.

Через чотири години Сюе Яньлінь перевезли з операційної палати. Хань сказав: «Хірургічна операція не змогла пройти успішно». 29 грудня о 9 годині ранку результати експертизи підтвердили невдалу операцію трансплантації нирки.

За словами чоловіка Сюе Лу Сяосін: «Пошкоджена нирка не була витягнута, оскільки Хань дуже поспішав повернутися до Куньмін того ж дня, де повинен був оперувати іншого пацієнта». Він сказав, що було інше джерело нирок і коли б не поспіх, він міг би привезти іншу нирку через день, замінивши пошкоджений орган іншим.

30 грудня через серцевий напад Сюе довелося терміново оперувати. Після 23.00 Хань повернувся з Куньмін з новою ниркою; він зробив трансплантацію нирки удруге. Після довгих зусиль хірург вийшов з операційної і оголосив, що пересадка нирки знов невдала.

Причини незадовільних результатів операцій були викликані серйозними порушеннями в організмі. Хань сказав, що з подібними порушеннями він зіткнувся вперше.

Після операції у Сюе почалися ускладнення: гострий панкреатит і запалення легенів. Сюе знаходилася в палаті із спеціальними зручностями за 5 000 юанів (US$ 624). Вона сильно страждала, порушилися всі функції виділень шлунку та шкіри.

Чоловік Лу вимушений був сам наглядати за Сюе, яка знаходилася при свідомості. Лу потім говорив: «У той час моя дружина вже була нездатна говорити. Кожного разу, коли вона бачила мене, вона стискала мою руку, щоб виразити свої думки і відчуття. Вона весь час плакала». 30 січня 2005 року через 30 днів після операції, в муках Сюе Яньлінь померла.

Після того, як було витрачено 220 000 юанів (US$ 27 440) і в результаті проведених операцій Сюе Яньлінь померла, Лу за допомогою експертів ретельно розслідував медичні звіти і в результаті аналізу причин невдалої трансплантації було виявлено, що медичний персонал зробив чотири значних помилки.

Лу подав позов до суду Хайдянь, вимагаючи від лікарні Хайдянь сплатити компенсацію більше 600 000 юанів, які покрили б медичні витрати, витрати на похорони і частково компенсували б моральні страждання.

В результаті розслідування, проведеного адвокатом Лу Лю Жуйшуан, стало відомо, що лікарня Хайдянь незаконно привласнила логотип «Центр Трансплантації лікарні Хайдянь», не мала реєстрації в пекінському відділенні охорони здоров'я і ліцензії на проведення операцій трансплантації. Тому всі виконувані операції з трансплантації були незаконними.

Таємне джерело нирок

Китайський інтернет-спостерігач прокоментував це так: «Лікарня Хайдянь отримує нирки так само легко, як можна купити нирки свиней. Сумісна нирка може бути знайдена або через дев'ять днів, або негайно в Куньміні. Зазвичай відповідна нирка може бути підібрана з трьох або чотирьох сотень чоловік. Проте лікар Хань зважився провести операцію трансплантації нирок без проведення необхідних тестів на сумісність тканин донора і пацієнта, порушивши всі необхідні вимоги підбору сумісних органів».

Існує лист редактора газети «Велика Епоха» від 7 квітня щодо повідомлення, названого «2 500 юанів за нирку». Рік тому в грудні 2004 року спостерігач о 18.23 відправив повідомлення: „Я отримав нову нирку в шанхайській лікарні Чан Чжен. Тут була безліч нирок. Я чекав нирку тільки два з половиною місяці. Ви можете знайти доктора Хань Сюу з пекінської головної залізничної лікарні відділу операцій з трансплантації. Він має безліч джерел нирок (Він має зв'язки з лікарнею ниркових захворювань в провінції Юньнань), нирок в Юньнані в надлишку”.

Нещодавно від радіо «Голос Надії» було повідомлення про джерело нирок в Юньнані. Зі слів родича пацієнта, якому зробили трансплантацію нирки в шанхайській лікарні Чжон Шань, лікарня мала два головні джерела нирок (текст транслюється в аудіозапису): „Те, що я знаю, одне джерело знаходиться в Юньнані, інше в Хубеї”.

„Юньнань знаходиться на відстані двох годин польоту, тому нирки тут свіжі. Лікарні Шанхаю зазвичай посилають когось забрати органи, оскільки експертизи, зроблені в лабораторіях Юньнаня, є ненадійними. Органи повинні підходити і не можуть не відповідати вимогам Лікарень Шанхаю”.

Хань Сюу саморучно виконав більше 400 трансплантацій нирок

Читачі можуть поставити питання, чому з того часу, як Хань Сюу оселився в Пекіні, він повинен був їхати до Куньмін, щоб зробити операції з трансплантації, і чому він повернувся з Куньмін з нирками? Ким є Хань Сюу? Згідно сайту лікарні Хайдянь центр з трансплантації органів був відкритий в листопаді 2003 року і Хань Сюу був рекомендований як керівник центру з трансплантації.

Він має багаторічний досвід лікування клінічних захворювань, науковими дослідженнями функцій нирок і пересадки підшлункової залози. Він також навчався в Університеті Міннесота і центрах з трансплантації Пітсбурга в США, відповідав за пересадку нирок в лікарнях Чаоян і Тунжень. На даний час він успішно провів більше ста трансплантацій нирок в лікарні Хайдянь.

У березні 2004 року "Economic Information Daily" публікувало спеціальне повідомлення про Хань Сюу. У статті говорилося, що Хань Сюу народився в селі Лі Сінь в провінції Аньхуей у 1964 році. Його перша операція з трансплантації нирки була зроблена у 1996 році до Куньмін. До теперішнього часу, він успішно зробив більше 400 трансплантацій нирок.

Він закінчив Медичний університет Анхуей і був посланий в рентгенологічне відділення пекінської лікарні Чаоян у 1988 році. У 1995 році він був асистентом експертизи з трансплантації Гуань Делінь. З того часу він швидко просувався до положення головного хірурга.

В кінці 2003 року Хань Сюу попросили відкрити відділ трансплантації органів в лікарні Хайдянь. За чотири місяці він зробив 38 операцій з трансплантації в лікарні Хайдянь. В середньому він проводить одну операцію за два-три дні.

У повідомленні Хань Сюу вказав, що готується до операції з трансплантації печінки. «Трансплантація печінки це мій наступний крок, оскільки коли я витягував нирки, я часто забирав і печінку, щоб інші лікарі могли їх використовувати. Крім того, я в США навчився як трансплантувати печінку».

Були дебати про те, що його слова випадково розкрили правду. Як він міг отримати печінку при видаленні нирки у «донора»? Де в світі можна знайти такого щедрого «донора»? Адже без печінки неможливе подальше існування організму.

Інший факт, який заслуговує на увагу, це те, що повідомлення про Хань Сюу було видалене з Інтернету.

Наш репортер отримав цю інформацію із закритих джерел Інтернет.

Вень Хуа. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...