Вівторок, Чер 15, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Розповідь китайського лікаря

Субота, 20 травня 2006 року
Epoch Times | Epoch Times

Фото: China Photos/Getty Images
Я - звичайний лікар, працюю в Китаї. Після закінчення медичного університету я дала клятву бути доброю і гуманною.

Будучи лікарем, мені доводиться глибоко відчувати відповідальність за врятування людських життів. Це принципи всіх лікарів, і ця професія завжди була благородною.

Але через декілька років я поступово змінила цю думку, особливо коли особисто побачила, як так звані лікарі, що працюють в китайських медичних установах, рятують людей.

Я хочу розповісти про це через ЗМІ. Я каюся і гаряче благаю Бога пробачити мене. Я працюю у відділенні акушерства і гінекології. Раніше, коли я бачила новонароджених, щастя і радість переповнювали мою душу.

Якщо здоров'я малюка було під загрозою, ми всіма силами прагнули допомогти, адже кожна дитина має право на життя. А коли компартія видала закон про планування дітонародження, я поступово перетворилася на вбивцю. Комітет КПК з планування дітонародження визначив, що якщо вагітна жінка не має офіційного дозволу, то і не має права народжувати.

Якщо народила, то новонародженого необхідно убити. Тому що, згідно законам КПК, ця дитина не має права на життя, її народження незаконне. КПК примушує 1,3 мільярда китайців вбивати новонароджених. Ви знаєте, що щодня в Китаї народжуються тисячі дітей, і доля їх трагічна. Дітей вбивають лікарі, ті, хто давали клятву рятувати людські життя.

Це дуже поширена практика в Китаї! Дитина тільки народилася, а лікарі одразу роблять їй укол отрути, і через декілька хвилин життя маленької людини обривається. Ось вже декілька років я вбиваю дітей. КПК постійно загрожує життям людей. Її правління принесло людям страждання і штучні трагедії. КПК примушує нас бути вбивцями.

 

 

Comments   

загрузка...