• Остання відчайдушна ставка КПК: біологіічна і ядерна війна. Припускають сотні мільйонів смертей.

  • Четвер, 1 вересня 2005 року

Оскільки "Дев'ять коментарів про комуністичну партію", опубліковані "The Epoch Times", все ширше розповсюджуються в Китаї, вони примушують китайський народ усвідомлювати дійсну природу китайської комуністичної партії (КПК) і надихають людей на вихід з лав партії. По мірі убування з кожним днем кількості її членів, комуністична партія бачить, що кінець її близький.

Показуючи свою силу, щоб врятувати себе від смерті, КПК розробила зловісний план, який вона готувала роками, - відчайдушну гру для продовження свого життя. Це план був викладений в двох зверненнях, написаних Чі Хаотянем, міністром оборони і заступником голови китайської центральної військової комісії, і опублікованих в Інтернеті. Таємниця цих звернень дотепер вкрита мороком. Назви цих двох звернень - "War Is Approaching Us" ("До нас наближається війна") і "War Is Not Far from Us and Is the Midwife of the Chinese Century" ("Війна вже близько від нас, і наступить Століття Китаю"). Обидві статті, судячи зі схожості змісту і основних ідей, мають одне джерело.

Ці звернення всебічно, систематично і детально описують, як КПК за період близько 20 років, випробовуючи страх за свою долю і безвихідь, відчайдушно бореться за своє існування. Зокрема, звернення вельми нетипово викривають те, що насправді на думці у КПК, і нічого не приховують від громадськості - рідкісна сповідь КПК, що може допомогти людям зрозуміти її злу природу. Якщо людина по-справжньому розуміє те, що сказано в цьому визнанні, вона негайно зрозуміє, про що думає КПК.

Коротше кажучи, звернення коштують того, щоб їх почитати, і з цього приводу я б хотів викласти свої коментарі.

I. Цілий світ - ставка гангстера, і життя людей на цій планеті не коштуватимуть ні гроша.

Яка ж тоді суть цієї несамовитої і відчайдушної гри? Коротко кажучи: загнаний у кут звір відчайдушно бореться за своє життя в битві з людством. Якщо ви не вірите мені, прочитайте декілька сторінок прямо з цих звернень.

1)"Ми повинні підготуватися до двох сценаріїв. Якщо наша біологічна зброя досягне мети в несподіваній атаці [на США], китайський народ зможе підтримувати свої втрати на мінімумі в боротьбі з США. Якщо, проте, атака буде невдалою і викличе ядерну відплату з боку США, з Китаєм, ймовірно, трапиться катастрофа, в якій загине більше половини населення. Тому нам потрібно підготувати системи повітряної оборони для наших великих і середнього розміру міст. Що б не трапилося, ми можемо тільки сміливо діяти заради нашої партії і держави і майбутнього нашої нації, незалежно від того, які труднощі нам доведеться зустріти і які жертви доведеться принести!"

2) "У будь-якому випадку, ми, КПК, ніколи не зійдемо з підмостків історії! Ми краще візьмемо ввесь світ, або навіть всю планету, поділимо життя і смерть, чим зійдемо з підмостків історії!!! Чи існує теорія 'ядерної залежності'? Це значить, що, оскільки ядерна зброя обмежила безпеку всього світу, всі помруть разом, якщо смерть немінуча. З моєї точки зору, існує інша залежність: доля нашої партії пов'язана з долею всього світу. Якщо ми, КПК, зникнемо, Китай зникне, і світ зникне!"

3) "Дійсно, жорстоко вбивати сотню або дві мільйонів американців. Але це єдиний шлях, який забезпечить безпеку Китайському Століттю, століттю, в якому КПК вестиме за собою світ. Ми, революційні гуманісти, не хочемо смерті. Але якщо історія поставить нас перед вибором між смертю китайців і смертю американців, ми виберемо останнє, оскільки для нас важливішим є зберегти життя китайського народу і життя нашої партії. Це тому, що ми все-таки китайці і члени КПК. З того дня, як ми вступили в лави КПК, життя партії завжди коштує над усе!"

Якщо життя партії "над усе", то не дивно, що КПК звертається до використання біологічної, хімічної і ядерної зброї, намагаючись продовжити своє життя. КПК, котра байдужа до людського життя, не коливаючись, пожертвує сімома або вісьмома мільярдами китайців, щоб знищити два мільярди американців. Ці звернення дозволяють громадськості побачити, чим насправді є КПК. Із злістю, що заповнює кожну її клітину, КПК має намір розпалити війну проти людства, відчайдушно чіпляючись за життя. Це і є основна думка звернень.

Ця головна думка є смертоносною і вкрай злою. У Китаї ми бачимо жебраків, які примушують людей давати їм гроші, загрожуючи тим, що вони заколють себе ножем або проткнуть собі горло довгими цвяхами. Але ми дотепер не бачили такого гангстера, який би використовував біологічну, хімічну або ядерну зброю для залякування світу, загрожуючи, що всі помруть разом з ним. Це убивче визнання підтвердило природу КПК: природу жахливого вбивці, що знищив 80 мільйонів китайців, який тепер виношує плани тримати цілий мільярд людей заручниками і робити ставкою їх життя.

КПК відома як кліка із закритою системою. Саме по собі дивно, що КПК наважилась розкрити свої якнайглибші секрети. Хтось може запитати: "Яку мету переслідувала КПК, зробивши надбанням громадськості цей божевільний план?" Відповідь така, що звернення можуть мати ефект "убити трьох птахів одним каменем". Її наміри наступні:

1) Виразити рішення КПК про те, що вона "не буде похована ні на небі, ні на землі" (пряма цитата з одного зі звернень). Чи не є КПК тією силою, яка йде врозріз зі Всесвітом, якщо вона заявляє, що вона не буде похована ні на небі, ні на землі?

2) Зіткнувшись з правдою, викладеною в "Дев'яти коментарях про комуністичну партію", швидко змінити свій слабкий імідж.

3) Вселити в суспільну свідомість думку, що вона веде бій з людством шляхом залякування війною і заохочення насильства.

Отже, строго кажучи, КПК видає цю інформацію, в основному, хапаючись за соломинку, щоб одночасно і зберегти своє власне життя, і перевірити реакцію суспільства.

Звичайно, засоби, за допомогою яких ці звернення були представлені, були ретельно підготовлені. У них не містилося звичайних вступу і висновки, а публіка, час, місце і подробиці, що відносяться до звернень, все це не було ідентифіковано. Ми можемо припустити, де ці звернення були представлені, але нічого не можемо перевірити. Їх мета була, очевидно, в створенні таємничого оточення. Якщо говорити двома словами, звернення з'явилися у такий спосіб, що важко сказати, достовірні вони чи ні.

II. Ці звернення йдуть від КПК?

Ці звернення далеко перевершують те, що могла б уявити будь-яка нормальна людина. Не в змозі повірити в існування такої злості в людському світі, як би вони не напружували уяву, люди швидше подумають, що звернення не можуть бути правдою або їм не можна вірити. Принаймні, заперечення звернень дає людям відчуття безпеки. Один з моїх друзів прислав мені книгу, написану кимось на догоду КПК. Ця книга називалася "Дискусії про мирний підйом [Китаю]". У доданій записці мій друг написав в розмовному тоні: "Ця книга дійсно представляє сьогоднішню пануючу тенденцію мислення КПК!"

Отже, у нас немає іншого вибору, окрім як серйозно відповісти на питання, чи були звернення справжніми, чи представляли вони основний напрям у мисленні КПК, її наміри і її дику відчайдушну гру. Інакше, у райдужному уявленні добросердих людей КПК буде як газовий світильник, що поступово і тихо вигорятиме, не додаючи проблем людству або не приносячи бід миру. Якщо це так і буде, то світу і його людям дійсно повезло!

Проте пан Лі Хунчжі, засновник Фалуньгун, у зверненні до КПК і її лютих дочірніх організацій зробив висновок, що "вона погана, вона зла, і вона люта. Якщо ви просите її не отруювати інших, вона, як отрута, не може (не робити цього - прим. перекладача)". Чи може це зауваження бути просто випадковим твердженням? "Дев'ять коментарів" відносить КПК до категорії сил, які йдуть проти всесвіту, до категорії диявольського культу і до гангстерів. Чи може це бути просто дурним жартом?

З іншого боку, якщо можна безумовно підтвердити, що КПК є джерелом звернень, які дійсно представляють головний напрям в мисленні КПК, то вони прозвучать як попередження для людей всього світу. Кажучи точніше, підтвердження того, що звернення справжні, рівносильно викриттю КПК, що показує її злісність і що засвідчує доводи "Дев'яти коментарів" про те, що КПК є силою, що діє проти людства.

Дійсно, існують китайці, які, як перші жертви Стокгольмського синдрому, що щиросердо підтримували своїх викрадачів, окрім брехні від КПК, нічого не слухали. Вони себе відчували в безпеці тільки тоді, коли над ними здійснював контроль і ними маніпулював злобний режим. Що ж стосується так званого "мирного підйому" КПК, вони б сказали, що, "принаймні, це не підйом через війну!"

Чи існують які-небудь хороші способи, щоб змінити свідомість тих, хто не верить, що агресивний пес, кінець-кінцем, накинеться на людей? Руйнівний експеримент, на зразок того, щоб примушувати собаку напасти і створити жахливі сцени, звичайно, не належить до таких методів. Такий експеримент виявить хороших людей після того, як не вдасться переконати інших робити добро, тоді як погані люди творять зло.

Чи дійсно КПК така погана, як описують її "Дев'ять коментарів"? Чи справді вона змінилася зі злої на хорошу? Брехун, що розкриває власну брехню, - ось справжня протиотрута для тієї брехні.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...