• Сигнали війни з Китаю. Чи буде світ вчитися на помилках минулого?

  • Вівторок, 8 листопада 2005 року

«У 30-х Гітлер говорив про те, що збирається зробити, ми нехтували цим протягом багатьох років. У 90-х, терористи сказали нам, що вони збираються зробити, і ми знову нехтували цим».

Рудольф Джуліані (мер Нью-Йорка), 27 січня 2002 р. 

Якщо ті, хто не в змозі вчитися на історичних помилках, приречені повторювати їх знову, то Захід, можливо, знову приречений зіткнутися з ще одним звірячим і добре озброєним тираном, яка стратегічно зв'язала себе з Росією, переслідує своїх власних людей, і загрожує своїм сусідам під виглядом “возз'єднання”.

У комуністичному Китаї люди тисячами переслідуються і перебувають у в'язниці за їх релігійні вірування, їх етнічну приналежність, їх слова і вчинки. Останніми роками Китай двічі оголошував Сполучені Штати своїм “головним ворогом.” У 1994р. китайський генерал сказав: “Перед лицем явного втручання американців у наші внутрішні справи. І повалення нашої соціалістичної системи, ми повинні інтенсивніше підсилювати свої Збройні сили”. А в1998 Chinese Defense White Paper сміливо заявила про те, що Китай повинен “ввести мир в двадцять перше сторіччя”.

У 30-х і 40-х американці дізнавалися про те, що відбувається в світі з кінохронік. Дійсна природа нацистського режиму могла зберігатися в таємниці, поки не стало надто пізно і сіт опинився у стані війни. Сьогодні будь-хто може дізнатися про те, що відбувається усередині комуністичного Китаю простим натисненням клавіші на комп'ютері, і кожен журналіст і мережеве ЗМІ можуть одержати інформацію про події в світі за лічені секунди.

Так чому ж Захід знову ігнорує сигнали та уроки історії? Хіба новини за межами Китаю не досить ясні, щоб привернути нашу увагу?

14 липня 2005 року китайський генерал загрожував Сполученим Штатам ядерною війною, відзначаючи, що якщо США стримає свою обіцянку захистити Тайвань від нападу Китаю, Китай знищить сотні міст Америки : «.нам доведеться відповісти (на захист Сполученими Штатами Тайваню) ядерною зброєю.», «.американцы повинні бути готові до того, що сотні (їх) міст будуть знищені».

Це було не першою загрозою Китаю Сполученим Штатам ядерною війною, і не другою. А третьою.

4 липня 2005 року Китай і Росія обговорювали сумісний план “Нового Світового Порядку", конкретизуючи свій намір переробити все, починаючи з світової економіки до військових структур окремих країн. Цей новий договір є найсерйознішим китайсько-російським союзом з часів Хрущова і Мао Цзедуна.

У серпні 2005-го, Китай і Росія вперше провели спільні військові навчання, вказуюче на могутнє зміцнення їх військових взаємостосунків. Щоб пояснити навчання, Китай використовував дипломатичну двозначність, заявляючи про те, що їх метою було навчання китайських військових протистояти “тероризму.” Китай був не в змозі пояснити, чи були направлені військові кораблі і навчання по висадці десанта для протистояння Військово-морським Силам ісламського Джихаду, Аль-Каїди або будь-якої іншої терористичної групи.

Згідно звіту Пентагону, на початкок цього року було підраховано, що реальні витрати Китаю на озброєння втричі перевищують оголошені ним $30 мільярдів, примушуючи Секретаря Безпеки США пана Дональда Рамсфельда запитати: “Раз ніяка країна не загрожує Китаю, виникає питання: Чому ростуть ці інвестиції? Навіщо потрібні великі і «розв'язуючі руки» закупівлі, що продовжуються?”

Відповідь на непряме питання пана Рамсфільда може бути знайдена у висловах лідерів і діях Китаю минулих років.

Китай:

* Двічі оголосив Америку своїм головним ворогом

* Використовував уявну загрозу китайському соціалізму з боку США, як аргумент для “інтенсифікації” гонки озброєнь

* Заявив, що Китай повинен стати “світовим лідером”

* Тричі загрожував ядерною війною Сполученим Штатам

* Приєднався до Росії, оголошуючи про “Новий Світовий Порядок”

* Вперше провів об'єднані військові навчання з Росією

* Таємно збільшував свої витрати на безпеку, не маючи жодного справжнього ворога в світі

Чи ясно розумів Захід загрозу Третього Рейху перед тим, як в Другій Світовій війні загинуло 50 мільйонів чоловік?

У 1946, Уїнстон Черчиль сказав: “За всю історію ніколи не було війни (як Друга Світова війна) якій легше було запобігти своєчасними діями, але ніхто не слухав. Ми не повинні дозволити знову цьому відбутися”.

Якщо Захід знову не в змозі усвідомити попередження Черчиля, історія може не тільки повторитися, вона може дуже сильно перевершити себе.

Майкл Ськроккаро. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...