• Таємний план зарубіжного втручання КПК

  • Субота, 3 вересня 2005 року

СІДНЕЙ, АВСТРАЛІЯ Увечері 24-го серпня 2005 року The Epoch Times провела форум з питання впливу китайської Комуністичної партії (КПК) на навколишні країни, і плани КПК по руйнуванню незалежних іноземних ЗМІ.

В аудиторії (Sydney Auditorium) Сіднея, колишній офіцер поліції і керівник одного з підрозділів "Офісу 610" Хао Фенцзюнь представив відеозапис частини глобального плану уряду КНР по управлінню громадською думкою поза Китаєм - атаки і нейтралізація закордонних ЗМІ. Цей план був представлений на зустрічі керівників підрозділів "Офісу 610" минулого року в Шеньцзень, де згідно заяви пана Хао, газета Велика Епоха (The Epoch Times), Телебачення Нова Династія Тан (New Tang Dynasty TV) і радіостанція Звук Надії (Sound Of Норі radio network) були особливо виділені серед цілей для підриву закордонних ЗМІ.

План передбачав впровадження в штат співробітників ЗМІ таємних спецагентів "Офісу 610" для їх дезорганізації, виникненню там хаосу і безладу, з кінцевою метою повного їх руйнування. Агентам давали інструкції щодо того, як розділяти і деморалізувати співробітників у кожному з цих ЗМІ, провокуючи конфлікти і настроюючи їх один проти одного.

Пан Хао пояснив, що поява Демократичного руху серйозно турбує КПК, і зараз, як і в 1989, коли уряд, щоб зупинити потік демократичного руху, побажав знищити власних беззахисних громадян, КПК знову має намір не зупинятися ні перед чим у відчайдушній спробі утримання влади.

Правдиве освітлення цими трьома ЗМІ таких вразливих питань, як переслідування Фалуньгун, Бійня 4-го червня на площі Тянь-Ань-Мень, поява в Китаї могутнього демократичного руху примусила КПК шукати будь-які способи, щоб примусити замовкнути ці голоси правди, настільки руйнівні вони опинилися для деспотизму, що триває в Китаї.

Пан Хао вказав, що КПК звикла використовувати ЗМІ як могутній інструмент пропаганди, підтримуючи свою владу жорстоким інформаційним контролем, і тому те, що ЗМІ здатні дійсно вільно і неупереджено висвітлювати новини, приводять її в жах, оскільки правда для КПК смерті подібна.

Він додав, що судячи з усього, КПК досягла успіху в цьому, маніпулюючи урядом Малайзії і фактично примусивши заборонити розповсюдження газети The Epoch Times в країні. Пан Хао відчуває, що судячи з уваги, сфокусованої на уряді Австралії, вона наступна в цьому списку, де австралійський уряд буде вимушений заборонити The Epoch Times, NTD TV і Sound Of Норе Radio.

Придушення ЗМІ пов'язане з переслідуванням Фалуньгун.

Юань Хунбін, відомий китайський дисидент і професор права, прокоментував розроблений план КПК по знищенню цих "трьох ЗМІ".

Пан Юань сказав, що КПК розцінює Радіо Звук Надії як таке, що має великий вплив на Китай, тому що у короткохвильових передач дуже багато слухачів. З іншого боку, Велика Епоха має величезний вплив на закордонних китайців. З тих пір, як газета стала виходити англійською мовою, КПК наказала закордонним спецагентам відстежувати вплив газети на громадськість інших країн.

Пан Юань нагадав присутнім, що великою підосновою цих кроків проти ЗМІ є тривале придушення і переслідування Фалуньгун. План КПК по руйнуванню про-демократичного руху фактично містить ті ж принципи і тактику, що і у випадку придушення Фалуньгун. Окрім цього, докладається максимальних зусиль до ізоляції тих, хто практикує Фалуньгун, від місцевих китайських спільнот, надалі намагаючись відокремити їх від усього суспільства.

Проблема Тайваню

Пан Юань вважає, що КПК були розроблені основні дипломатичні стратегії, щоб управляти країнами світу, приділивши спеціальну увагу Південно-східній Азії, Індонезії та Австралії. Ідея в тому, щоб проникнути у всі сфери життя цих країн, включаючи політичну, економічну, культурну і освітню, врешті-решт перетворивши їх на політичні колонії КПК. І тоді КПК використовуватиме ці країни як свої пропагандистські рупори. Крім того, якщо спалахне війна з Тайванем, ці країни стануть для КНР ефективним буфером.

Професор Юань знову вказує на Малайзію як приклад ідеологічної колонії Китаю.

Представники Сіднея The Epoch Times, Sound of Норе і австралійського NTDTV детально обговорили цілі кожного ЗМІ, методи розповсюдження і трансляції, плани подальшого розвитку. Також були приведені конкретні приклади тиску на них КПК, розповсюдження дезинформації, наклепу серед закордонних китайських спільнот і суспільства, спроб зганьбити репутацію і налаштувати їх один проти одного.

Деякі відомі факти придушення ЗМІ китайською компартією:

* 20 червня 2005 року конверт, що містив невідомий білий порошок, був відправлений до офісу The Epoch Times в Сіднеї. У конверт також були вкладені написані червоним чорнилом на брошурі ("Дев'ять коментарів") образи на адресу службовців The Epoch Times. Поліція тоді на декілька годин оточила прилеглий до офісу газети район з тим, щоб знешкоджувати небезпечну посилку. Офіси газети у всьому світі часто турбують загрозливими дзвінками по телефону, а газети крадуться або знищуються.

* 2 червня 2005 року уряд Малайзії почав конфісковувати всі випуски The Epoch Times, що надходять у країну з Індонезії. Газета в Південно-східній Азії видавалася щонеділі протягом більше року.

* 14 травня 2005 року через погрози з боку КПК, друкарня в Гонконгу несподівано припинила друк The Epoch Times, трохи не зірвавши випуск газети.

* У січні 2005 NTDTV раптово одержало повідомлення про те, що французький супутниковий оператор Eutelsat погрожує розірвати їх контракт. Джерела усередині КПК показали, що партія заплатила величезні гроші, використовуючи їх як приманку, загрожуючи позбавити Eutelsat ексклюзивних прав на трансляцію Олімпійських Ігор в 2008 році і намагаючись змусити Eutelsat не укладати контракти по мовленню на територію КНР.

* У липні 2005 року КПК, використовуючи військове устаткування, куплене у французької компанії Thales Group, почала глушити передачі радіо Sound Of Норе. Діапазон втручання і методи, що вживались для придушення сигналу радіостанції, далеко перевершили використовувані дотепер для блокування RFI, Бі-Бі-Сі, Голос Америки і Радіо Вільна Азія.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...