• Бажання 'Матерів Тяньаньмень' напередодні Дня Матері

  • П'ятниця, 19 травня 2006 року
 

Напередодні Дня матері пекінська влада ще більше підсилила нагляд за "Матерями Тяньаньмень". У Гонконзі учасниці цього об'єднання планують збирати підписи підтримки і направити їх лідеру КПК Ху Цзіньтао з тим, щоб Пекін дозволив відкрито вшанувати пам'ять загиблих родичів.

Репортери «Великої Епохи» взяли по телефону інтерв'ю у пані Дін Цзілінь, однієї з активних учасниць руху.

«Я сподіваюся, що з вашою допомогою вдасться допомогти матерям загиблих 17 років тому, щоб вони мали можливість вшанувати пам'ять загиблих. Наші серця сильно болять від того, що тоді загинули наші близькі і їх тепер уже не повернути. Але те, що Пекін забороняє нам відкрито вшановувати їх пам'ять, ще болючіше, і ми не можемо витерпіти цей біль».

Її телефон прослуховується й блокується і тому їй не можуть додзвонитися з-за кордону

Пані Дін Цзілінь опублікувала свою статтю в «Apple Daily», у якій розповіла про події 4-го червня. Її подруга Чжоу Шучжуан на 10-ій річниці бійні на Тяньаньмень знаходилася під домашнім арештом і дала інтерв'ю Радіо "Вільна Азія".

Відтоді вона захворіла тромбозом мозку, і у неї віднялася половина тіла. Коли вона приходила на могилу загиблої дитини, то її забирала міліція. Таке відношення влади дуже шкодить їй. Пані Дін Цзілінь написала відкритий лист керівництву КПК і закликала владу справедливо вирішити цю проблему, щоб були дотримані їх законні права й інтереси. Необхідно сісти і спокійно обговорити цю проблему.

Великая Эпоха

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...