Вівторок, Чер 22, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

10 мільйонів чоловік, що вийшли з КПК, є для неї похоронним дзвоном

Понеділок, 15 травня 2006 року
Epoch Times | Epoch Times

Фото: Велика Епоха
23 квітня 2006 року, Тайвань. Багатотисячний хід у підтримку 10 мільйонів чоловік, що вийшли з КПК. Фото: Велика Епоха

В кінці 2004 р. «Велика Епоха» опублікувала історичну хроніку яка викликала сильну і безперервну хвилю виходу з лав партії.

«Дев'ять коментарів про комуністичну партію» глибоко викривають природу злого духу комунізму з погляду історії, політики, економіки, культури і духовності. Все більше і більше закордонних китайців заявляють про свій вихід з партії після того, як вони усвідомлюють дійсну природу Комуністичної партії Китаю (КПК), таким чином розуміючи рух, що відкриває нову історичну еру, що будить дух китайської нації.

Близько року тому велика кількість людей, які оголосили про свій вихід з КПК, комсомолу і піонерів перевищила один мільйон чоловік. Сьогодні ця кількість досягла 10 400 000 чоловік, і ця цифра збільшується щодня на 30 000. У Китаї велика кількість людей також помістили свої заяви про вихід з КПК в громадських місцях.

У наші дні криза китайського суспільства досягла цього важливого моменту. У 2003 році було більше 58 000 протестів проти КПК. Ця кількість зросла до 74 000 у 2004 році, в яких брали участь більше 3 мільйонів чоловік. Минулого року в Шаньвеї і Тайшицюні провінції Гуандун, на заводі з виробництва сталі „Чунцін”, десять тисяч чоловік проводили протест за свої основні права. Серед протестуючих були селяни, службовці, журналісти і навіть адвокати з прав людини, які зустрілися з насильницьким придушенням з боку уряду КПК.

Озираючись на 57 років насильницького правління і обману КПК, можна побачити, що КПК не тільки забрала життя 80 мільйонів китайців, але вона також повністю знищила 5-тисячолітню прекрасну культуру Китаю. Це викликало етичний і моральний занепад, що, у свою чергу, привело до небезпечного становища в Китаї, коли совість людей швидко деградує, а екологія стала сильно розбалансованою. Сьогодні, в той час, як піднімається ідея про «права людини», КПК жорстоко пригнічує десятки мільйонів людей, які намагаються підтримати свої законні права та інтереси, і незаконно заарештовує і ув’язнює представників інтелігенції, що проявляють незалежне мислення.

Побачивши швидку хвилю виходу людей з Комуністичної партії Китаю, КПК ініціювала свій рух «Підтримка винятковості КПК», вимагаючи від людей пройти так звану перереєстрацію членства в партію, і намагаючись заглушити хвилю виходу з КПК через контрольовані нею ЗМІ та інформаційну блокаду. Все це робиться, щоб приховати паніку КПК, викликану хвилею виходу з КПК. Проте переслідування і придушення інформації, навпаки, прискорюють розповсюдження «Дев'яти коментарів».

З липня 1999 року до теперішнього часу КПК переслідує  вже майже сім років, і здійснює свій геноцид 100 мільйонів послідовників Фалуньгун, які наполягають на своїй вірі в Істину, Доброту, Терпіння. На початку березня цього року декілька свідків викрили злочини КПК, яка створила широку мережу концентраційних таборів, де заради прибутку у живих практикуючих Фалуньгун видаляють органи, і знищуючи докази спалюють тіла. Це жорстокий метод вбивств заради прибутку відбувається багато років і продовжується досі. Він в ще більшому ступені викриває злу природу комуністичної партії.

Під час Другої світової війни нацисти знищили близько 6-ти мільйонів євреїв в концентраційних таборах, а в Радянському Союзі були вбиті мільйони громадян у Гулагах. Це були вкрай жорстокі злочини проти людства. Від того факту, що КПК витягує органи з живих людей, в жилах стигне кров. Якщо ми забуватимемо історію, то це може призвести до того, що історія повториться. Але насильство сприяє тому, що люди починають прагнути до світла.

Вихід з КПК є початком позбавлення від тиранії КПК. У наші дні хвиля «трьох виходів» насправді представляє відновлення природи людини і повернення норм совісті і моралі. Це також є праведним вчинком, здійсненим заради блага суспільства, що саме по собі мирно, раціонально і ненасильницьки розкладає КПК. Багато деспотичних політичних регіонів здаються сильними перед своїм крахом. Заява про «три виходи», зроблена 10 мільйонами людей, знищуює основу КПК. Її злісне життя скоро завершиться і вона скоро буде змита ходом історії, як колишній комуністичний Радянський Союз і вісім країн східної Європи.

Злі справи КПК, що продовжуються посьогдні, завдали шкоди її суті, і завдали шкоди її хорошому майбутньому і самому її існуванню. Корумповані офіційні особи тікають в інші країни, збільшують і так вже безнадійні борги по високих банківських ставках, створюють ще більший розрив між бідними і багатими. Контрольоване мислення і строге обмеження свободи преси ще більше збільшують незадоволеність людей. Поява «Дев'яти коментарів» примусила людей несподівано прокинутися, щоб зрозуміти, що вступ до партії еквівалентний руху у бік зла, тоді як вихід з партії, є поверненням на правильний шлях.

Є стародавня приказка: «Чеснота не самотня, вона повинна мати сусідів». Останніми роками міжнародне співтовариство також визнало, що зла КПК переслідує Фалуньгун і незабаром буде знищена. Наприклад, 31 січня 2006 року міська рада Сан-Франциско видала резолюцію, «що засуджує переслідування Фалуньгун». 25 січня Рада Європи (у складі 46 членів) провела резолюцію про «Необхідність міжнародного засудження злочинів тоталітарних комуністичних режимів».

З 10 по 13 квітня на другій щорічній конференції Ради Європи 11 представників своїх країн передали на розгляд резолюцію, яка зажадала провести слухання свідків, нещодавно викритих злочинів КПК, яка в концентраційних таборах видаляє органи з живих практикуючих Фалуньгун. У ній також було висловлено вимогу, щоб уряд Китаю відкрив всі трудові табори для міжнародних груп розслідування.

Більш того, 18 квітня 54 члени Законодавчого комітету Тайваню від всіх партій висунули резолюцію, яка звертається до міжнародних організацій з захисту прав людини і Всесвітньої Організації Охорони здоров'я провести розслідування в трудових таборах, в'язницях і медичних установах Китаю, і закликала комуністичний режим Китаю зупинити такі нелюдяні злочини. Недавно більше 80-ти конгресменів США спільно підписали лист президентові Бушу, висловлюючи своє серйозне занепокоєння відносно звинувачень проти КПК про видалення органів у живих послідовників Фалуньгун.

Якщо говорити відверто, поки ви належите злим організаціям КПК, ваша душа затаврована. Тому вихід з КПК і інших її організацій є очищенням своєї душі і звільненням себе від зла. Тобто вихід з КПК є дією повного звільнення від КПК. Коли в найближчому майбутньому КПК розвалиться, люди, які вийшли з неї, не нестимуть відповідальності разом з КПК, і не вважатимуться втягненими в злочини, здійснені нею. За добро відплатиться добром, а за зло послідує покарання, і тиранія буде знищена. Більше 10 мільйонів чоловік вийшли з КПК, що є показником того, що Китай рухається у бік демократії і свободи. Це поворотний момент, коли світ повністю позбувається злого духу КПК і досягає великої гармонії.

Ми можемо заявити, що стаючи частиною хвилі виходу з КПК, люди всередині і поза Китаєм починають нову еру. У історії Китаю, навіть в історії всього світу, не було так багато людей, які використовували б такий мирний і раціональний шлях, щоб позбутися тоталітарного режиму. Це показує, що мільйони китайців бажають вийти з КПК. Це є демонстрацією руйнування КПК та її ідеології, і також являє початок соціальної реформи і трансформації.

Після появи «Дев'яти коментарів», поворотна мить, коли 10 мільйонів людей вийшли з КПК, також є похоронним дзвоном для самої КПК. Незабаром все більше і більше людей робитимуть крок вперед, розриваючи всі відношення з КПК. Ця поворотна мить історії символізує світанок нової ери без КПК. Ми закликаємо людей вийти з КПК, повністю відокремити себе від цієї злої організації, яка принесла людям величезні лиха і катастрофи. Хай душі китайців, китайська нація і весь світ знайдуть порятунок.

«Коли не стане КПК, тільки тоді почнеться нова ера Китаю». «Дев'ять коментарів» зупинять червоне лихо і принесуть світло Китаю і всьому світу.

 

 

 

 

Comments   

загрузка...