Середа, Чер 23, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Охоронець двічі виявився свідком вилучення органів у живих людей

Середа, 17 травня 2006 року
Epoch Times | Epoch Times

Фото: Велика Епоха
З повідомлення з вебсайту Мудрість, що прозріла

Кілька тижнів тому, читаючи статтю на вебсайті Мудрість, що прозрілапро вилучення органів з тіл послідовників Фалунь Дафа на території Китаю, я згадував події, які трапилися, коли я ще працював.

Я був охоронцем в судовій системі. Іноді я повинен був виконувати спецзавдання і таємно виконувати страти, щоб забезпечити лікарні свіжими органами. При використанні таких органів забезпечується набагато вищий ступінь виживання при трансплантації, але такі органи дуже важко знайти.

Зазвичай ми робили це після опівночі, і армійські лікарі й медсестри здійснювали видалення органів, в той час, як ми робили фотографії, щоб впевнитися, що ми вбили саме ту людину, яку було потрібно, і потім ми повідомляли про це вищому начальству. Два випадки дуже глибоко вразили мене. Першим було видалення рогівки ока у вбивці. Вони поклали його на спеціальне ліжко, стабілізували його голову, зв'язали тіло, а потім помістили на живіт включену електричну машинку для тиску.

Через деякий час його очі автоматично виявилися витріщеними і залишалися прикріпленими тільки двома нервами. Видаливши очі, лікар запечатав контейнер, і очні ямки ув'язненого залишилися двома кривавими отворами. Медсестра заповнила ці два отвори ватяними кульками. Спостерігати за цим було дуже страшно. Потім вони розрізали його тіло, щоб витягнути печінку.

Другий раз це була засуджена до страти ув‘язнена-жінка. До цього у неї було повне триденне фізичне обстеження, і, здавалося, всі її органи були придатні до застосування. Вона була дуже повною, тому я добре запам'ятав її. Армійські медичні працівники прикрили їй обличчя, наповнили чимось рот і прив'язали її доопераційного столу. Вони очистили їй шкіру, привели її в санітарний стан і помістили шматок білої тканини з поперечним отвором їй на живіт, а потім зняли з неї шкіру без жодного анестезуючого засобу.

Я бачив, що жінка всім тілом тремтіла від болю, потім вони розрізали її, щоб видалити печінку. Я був членом КПК і був свідком цих жахів. Мета написання цієї статті полягає в тому, щоб пробудити моїх колег, які все ще працюють в судовій системі. Будь ласка, прокиньтеся! Припиніть продавати ваше життя злісній КПК! Швидше вийдіть з неї, щоб гарантувати собі безпечне майбутнє!

Джерело:Мудрість, що прозріла

 

Comments   

загрузка...