• Японці не довіряють китайським продуктам

  • Вівторок, 12 лютого 2008 року
Інформаційне агентство Японії провело соцопитування в результаті якого з'ясувалося, що через інцидент з неякісними китайськими пельменями, 76% опитаних японців заявили, що не вживатимуть продукти китайського виробництва.

9-10 лютого Інформаційне агентство по телефону провело соцопитування, в результаті якого з'ясувалося, що 36,3% опитаних раніше вживали продукти китайського виробництва, але надалі їх більше не вживатимуть,  39,6% раніше ніколи не вживали такі продукти і не збираються вживати. Всього 75,9% опитаних не вживатимуть китайські продукти. Тільки 21,6% опитаних сказали, що використовували і використовуватимуть в майбутньому продукти китайського виробництва.  

Опитування також показало, що до інциденту з неякісними китайськими пельменями, китайські продукти вживали 57,9% опитаних, а після цього інциденту їхня кількість скоротилася до 21,6%.

Незадоволені тим, як японська влада вирішує інцидент з неякісними китайськими пельменями склали 51,1% опитаних, а задоволених діями влади у вирішенні цієї проблеми виявилося тільки 25,%.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...