• VII міжнародний фестиваль «Золота Лілія» відбувся у Києві (фото)

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Понеділок, 29 жовтня 2007 року

27 жовтня у Палаці Спорту відбувся VII міжнародний фестиваль «Золота Лілія», в якому взяли участь зірки спорту і мистецтва з 10 країн світу.

Організатор фестивалю - Міжнародний Благодійний Фонд «Здоров’я поколінь», президентом якого є абсолютна Олімпійська чемпіонка, Посол Доброї Волі ООН з питань ВІЛ/СНІД в Україні Лілія Подкопаєва.

«Наш фестиваль - це ціла філософія – філософія життя, філософія спілкування між людьми», - сказала Лілія під час прес-конференції в УНІАНі.

Пані Лілія підкреслила, що фестиваль проводиться «з метою показати виняткових людей, яскравих майстрів своєї справи, зробити максимально все для того, щоб підростаюче покоління брало приклад з найкращих».

Ведучим спортивного шоу був Юрій Горбунов. Режисер-постановник фестивалю «Золота Лілія» – лауреат міжнародних фестивалів у Парижі, Римі та Монте-Карло Дмитро Вісков.

Для участі у фестивалі до України прибули спортсмени з Росії, Кенії, США, Китаю, Бразилії, Кореї і низки інших країн. Кожен номер був результатом багаторічної праці учасників. Фестиваль продемонстрував всю розмаїтість стилів та напрямків спорту та хореографії.

Зала Палацу була переповнена глядачами, люди товпилися біля кожного входу, сиділи на сходах, стояли біля сценічної доріжки разом із представниками преси. Жоден з них не реагував на неодноразові прохання залишити залу, та звільнити прохід.

Серед учасників шоу були Юлія Борсукова, чемпіонка Європи, світу та олімпійських ігор по художній гімнастиці, група акробатів з України "Люди в чорному", чотирикратний олімпійський чемпіон по спортивній гімнастиці Олексій Немов(Росія), а також найгнучкіший хлопець світу 2007 року Олексій Голобородько з Росії. І це далеко не весь перелік кращих з найкращих.

Зі своїми номером виступили повітряні гімнасти на ременях Дмитро Григоров і Олеся Шульга (Украина). Доречи Дмитро пережив важку травму – під час одного з виступів на київській арені він впав з 13-метрової висоти. Вже наприкінці свого виступу він спускався по канату та в нього зісковзнула рука і гімнаст впав. Більше двох років знадобилося Дмитрові, щоб знову повноцінно віддаватися роботі.

Справжні овації лунали під час виступу чемпіона світу по бодібілдингу Деррема Чарлза (Darrem Charles) з Барбадосу, який, незважаючи на свою кремезну статуру, досить легко виконував на сцені місячну ходу.

Але протягом фестивалю трапилися і незаплановані події. Наприклад, під час виступу Олексія Немова, коли він вже виконував на бруссях свій номер, несподівано троси, що утримували снаряд, зірвалися і Олексій разом із всієї конструкцією впав на мати. Олексій швидко отямився від шоку і, перехрестившись, пообіцяв, що відразу ж після того, як працівники встановлять брусся, він знову буде виконувати свій номер. Але Юрій Горбунов вже не став ризикувати і продовжував шоу.

Унікальні танцюристи з Африки "Rasta Mombasa" (Кенія) залюбки давали інтерв’ю в кулуарах Палацу.

Незважаючи ні на що, «Золота Лілія» є винятковою подією для України та заслуговує на підтримку та подяку як з боку влади так і збоку українців.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...