• Ліквідовано канал контрабанди м'ясопродуктів на суму понад 100 млн. гривень

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    П'ятниця, 26 жовтня 2007 року
   
Службою безпеки України перекрито канал контрабандного переміщення на територію України м’ясної сировини виробництва США, Бразилії та Аргентини та викрито один з “тіньових” механізмів імпорту та переробки м’ясопродукції, повідомляє прес-служба СБУ.

Як встановили правоохоронці, з початку ц.р. через морські порти в Одесі та Маріуполі на адресу одного з українських суб’єктів господарювання з порушенням діючого законодавства України надійшло десятки тис. тонн м’ясосировини. Зловмисники при наданні митним органам України декларацій вносили завідомо неправдиві відомості з метою значного зменшення сум обов’язкових платежів до державного бюджету. Зокрема підприємці декларували, що імпортована м’ясна сировина підлягає промисловій переробці, а з цим пов’язано отримання податкових та митних пільг. Тим часом, ввезені м’ясопродукти не перероблялася, а незаконно реалізовувалися на території України.

У жовтні 2007 року Слідчим Управлінням СБ України за фактом контрабандного переміщення через митний кордон України м’ясної сировини порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст. 201 (контрабанда) Кримінального кодексу України.

Імпортована м’ясопродукція вилучена, здійснюється експертиза щодо її якості.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...