• Уряд виділив 90 млн грн на ліквідацію наслідків трагедії в Дніпропетровську

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Понеділок, 15 жовтня 2007 року

Сьогодні, 15-го жовтня, Кабінет Міністрів України додатково виділив 90 млн грн на ліквідацію наслідків трагедії у Дніпропетровську. Про це на брифінгу заявив Міністр з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Нестор Шуфрич.

Ці гроші, в першу чергу, будуть спрямовані на компенсацію житла постраждалим та повне відшкодування втраченого майна. При цьому Н. Шуфрич відмітив, що уже складено зведені таблиці втраченого майна, а розподіл коштів на придбання нового житла буде здійснено із розрахунку 1,5 тис. доларів за 1 кв. м зруйнованого житла.

Середня площа зруйнованих квартир становить до 45 кв. м двокімнатних, та до 65 кв. м трикімнатних квартир. “Ми будемо враховувати все, що сталося в кожному випадку індивідуально, і постараємося, щоб нові квартири були кращі за зруйновані,” – сказав Н. Шуфрич. При цьому міністр зазначив, що перед цими розрахунками були проведені консультації з експертами та відповідними службами, які займаються нерухомістю в Дніпропетровську, отже виділених коштів повинно вистачити. Крім того, очікується значна фінансова допомога від приватних осіб, комерційних компаній і політичних сил.

За даними прес-служби МНС, на даний момент за час проведення рятувальних робіт з місця трагедії вивезено 87 автомобілів КРАЗ завантажених уламками будівельних конструкцій загальною вагою близько 850 – 900 тонн. На цей час кількість загиблих складає 14 людей, 17 осіб, з них троє дітей, перебуває у лікарнях Дніпропетровська.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...