• Шоколадний фестиваль в Києві побив всі рекорди (фотоогляд)

  • Середа, 10 жовтня 2007 року
6-7 жовтня в Українському домі у Києві пройшов фестиваль, що зібрав усіх ласунів міста й області. Фестиваль шоколаду не лише потішив відвідувачів різною шоколадною смакотою, а й устиг побити декілька рекордів.
 
Так, наприклад, на розсуд глядачів було виставлено фонтан, повністю зроблений із шоколаду. На його створення було витрачено понад 2 тони солодкого матеріалу. Цей шедевр вже було занесено до книги рекордів України.

Як сказав творець шоколадного фонтану, скульптор Володимир Кузнєцов, це вже не перший фестиваль, де він виставляє свої роботи, виконані з нетрадиційного матеріалу. Він брав участь у створенні крижаних скульптур на Михайлівській площі, а також піщаних фігур на Трухановому острові. В останньому конкурсі його робота також була внесена до книги рекордів України.

Здивувати відвідувачів організатори фестивалю змогли сповна: декорації виставки відносили всіх у казкове місто, де напроти мерії проходили концерти, на шоколадній пошті можна було відправити шоколадний лист, а в шоколадному магазині придбати невелику фігурку. У шоколадній майстерні були виставлені роботи скульптора, що став творцем фонтану-рекордсмена. Була у казковому місті і справжня алея слави, де залишили свої відбитки рук білим шоколадом на чорному багато відомих людей України.

На другому поверсі виставки кожен відвідувач міг зробити шоколадку своїми руками, додавши інгредієнти на смак, а також створити витвір мистецтва, намалювавши на папері шоколадом якусь картину. Єдиним недоліком фестивалю стало те, що помилуватися на скульптури й купити шоколадні ласощі прийшло так багато людей, що дочекатися своєї черги де-небудь було досить важко. Деякі відвідувачі так і йшли з порожніми руками, «вхопивши шилом патоки».

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...