• Відбувся світовий чемпіонат зі швидкісного поїдання вареників

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Вівторок, 2 жовтня 2007 року
 

У Хмельницькому обрали чемпіона світу зі швидкісного поїдання вареників.

 
Професіоналів і аматорів об‘єднувало одне – пристрасть до вареників з картоплею. Свою любов до улюбленої страви вони доводили не шкодуючи власного шлунка. За суперприз та звання чемпіона світу змагалися представники України та Сполучених Штатів Америки.   

У Хмельницькому обрали чемпіона світу зі швидкісного поїдання вареників. У суперфіналі змагались українці та американці. Швидко з‘їсти 100 вареників виявилося справою не з легких. Техніка поїдання у кожного своя – хтось змащує кожен вареник сметаною і ковтає, не пережовуючи, хтось ретельно жує і запиває водою. Мета організаторів - популяризувати український національний продукт у світі.

Олександр Андросов, співорганізатор чемпіонату світу зі швидкісного поїдання вареників: "У нас є чемпіон Германії, чемпіон Канади, у нас є чемпіон США . Я сподіваюсь, що будуть чепіони щонайменше з десяти країн,і вже навесні наступного року в Нью-Йорку у фіналі жителі всього світу будуть їсти українські вареники під фалгом України".

Чемпіонат започаткував шість років тому в Америці емігрант, одесит Алекс Гутмахер. В України вперше переможця визначили торік. Ним став мешканець Червонограда Тарас Дзюба. Нині він кинув виклик чемпіонові світу, представнику США Миколі Лецину. 26-річний Тарас переміг, з‘ївши сотню вареників за чотири хвилини й одну секунду.

Микола Лецин, екс-чемпіон світу зі швидкісного поїдання вареників (США): "Не був вдалим вечір і просто шлунок не сприйняв мені ту їжу, просто здоров‘я не дозволяє вже. А на наступний рік я відвоюю своє золото".

Тарас Дзюба, чемпіон світу зі швидкісного поїдання вареників: "Якщо їх ковтати, вони скоро всі стануть і просто наступний вареник не пролізе в горлі, треба попивати, а вареники старатися розкусити хоча б на два шматки. Почуваю себе трошки погано, але успіх перемоги додає мені сил".

У планах переможця продовжити тренування і побити світовий рекорд американця – сто вареників за одну хвилину і 39 секунд.

 
 Джерело:
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...