• Готуючись до Євро-2012, 20 тисяч киян вивчатимуть англійську, французьку, та німецьку

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Вівторок, 18 вересня 2007 року

20 тис. 140 киян пройдуть мовну підготовку в рамках програми підготовки міста до чемпіонату Європи з футболу 2012 року, повідомляє  пресс-служба КМДА.

«Столична влада організує мовну підготовку за трьома напрямками: англійська мова, французька мова, німецька мова. Зокрема, вивчати іноземні мови будуть працівники міліції, лікарі швидкої допомоги, працівники метрополітену і інших служб, волонтери та стюарди», - сказав Віталій Станіславович.

«Проводитися підготовка столичних фахівців буде на базі десяти вищих навчальних закладів. Це Київський національний лінгвістичний університет, Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова, Київський міський педагогічний університет ім. Б. Грінченка, Національний університет «Києво-Могилянська академія», Київський славістичний університет, Київський міжнародний університет, Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», Академія муніципального управління та Українсько-американський гуманітарний інститут «Вісконсійський міжнародний університет (США)» в Україні», - поінформував Віталій Журавський.

За його словами, структура навчальної програми з мовної підготовки передбачає як обов’язкові такі теми: «Спорт, футбол», «Безпека», «Здоров’я»,  «Транспорт», «Сервісне обслуговування», «Дозвілля» тощо. Практична підготовка волонтерів та стюардів буде спрямована на засвоєння законодавчої бази, знань з базової протипожежної безпеки, підтримання безпеки та правопорядку, вміння керувати великими групами людей і діяти на випадок позаштатних ситуацій та евакуації, вирішувати конфлікти, надавати першу медичну допомогу.

Загалом, як зазначив Віталій Журавський, на підготовку фахівців для обслуговування фінального турніру Євро-2012 з бюджету планується виділити 11,031625 млн. грн.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...