• В перший рейс відправлено поїзд 'Східний експрес' сполученням Дніпропетровськ-Донецьк

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Субота, 15 вересня 2007 року
  

    
Вчора, 14 вересня зі станції Дніпропетровськ в перший рейс урочисто було відправлено денний поїзд «Східний експрес» сполученням Дніпропетровськ – Донецьк.

Генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак привітав залізничників і зазначив, що тепер відстань між Дніпропетровськом і Донецьком на «Східному експресі» можна подолати лише на 3 години.

Після урочистостей, почесні гості оглянули виставку нового рухомого складу та техніки, яку залізниця придбала протягом 2007 року. На пероні та під’їзних коліях до огляду були виставлені пасажирський вагон, нова колійна техніка та електропоїзди, технологічний автотранспорт, які придніпровці придбали на умовах фінансового лізингу та за власні кошти.

Відповідаючи на питання журналістів Володимир Козак зазначив, що колії було прокладено за новими технологіями та з використанням  сучасних матеріалів, дана ділянка обслуговуватиметься новою колійною технікою.

«Сьогодні ми переглядаємо і тестування, і атестацію, і закріплення кадрів на залізниці, щоб професіоналізм наших робітників тільки зростав», - підкреслив Генеральний директор Укрзалізниці.

Володимир Козак також поділився з журналістами і планами щодо подальшого розвитку прискореного руху на залізницях: «З цього приводу вже проведена технічна рада Укрзалізниці, в якій взяли участь керівники залізниць та науковці. І нами затверджено концепцію розподілу вантажного та пасажирського руху, реалізація якої запланована до 2015 року. Це обґрунтовано різницею у навантаженні, швидкості доставки, поведінкою колії під різними рухомими складами і нормами, що існують для різних швидкостей. Така відмінність спричиняє дуже великі витрати», - зазначив Володимир Козак.

Для досягнення цієї мети Укрзалізниця вже сьогодні планує закупівлю нового рухомого складу, створення нових умов для утримання колії, яка буде витримувати швидкість 160-200 км/год, а також нових умов для забезпечення безпеки руху.

Довідкa:

Денне сполучення між двома обласними центрами виконується електропоїздом підвищеної комфортності ЕПЛ2Т та пасажирським поїздом, який переобладнано в депо Придніпровської залізниці. Відстань між Дніпропетровськом та Донецьком поїзди будуть долати за 3 год.10 хв.

До закінчення літніх перевезень електропоїзд буде курсувати двічі на день, відправляючись з Дніпропетровська о 7.05 та о 14.05 і зупиняючись, окрім пунктів відправлення і прибуття, на станціях Синельникове-ІІ, Чаплине, Красноармійськ. Вартість квитка для проїзду на електропоїзді складатиме 33 грн. 48 коп. Вартість проїзду у пасажирському поїзді коштує у третьому класі 26 грн.48 коп. та 35 грн. 82 коп. у другому класі.

Електропоїзд підвищеної комфортності матиме 8 вагонів на 1016 місць для сидіння, конструктивна швидкість – 130 км/год, в кожному вагоні встановлені телевізори для перегляду відеопрограм. Пасажирський поїзд теж матиме 8 вагонів і 460 місць для пасажирів, вагон-буфет, телевізори для перегляду відеопрограм. Усі вагони обладнані системою кондиціювання повітря.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...