• Європейські журналісти схвильовані намаганнями української влади «зам‘яти» справу Гонгадзе

  • Четвер, 13 вересня 2007 року
Цього року на кануні сьомої річниці загибелі журналіста Георгія Гонгадзе його колеги із різних країн Європи навідуються до українських посольств. Журналісти вимагатимуть інформації щодо просування справи про вбивство Георгія.
 
Про це вчора на прес-конференції заявив президент Міжнародної федерації журналістів Джим Бумела. Він підкреслив, що спостерігається явна перешкода цьому розслідуванню збоку українських чиновників.
 
Джим Бумела наголосив: «Серед сотен вбивств журналістів приклад із загибеллю Георгія став символом нашої глобальної боротьби проти безкарності можновладців.
Ця справа притягує увагу журналістів з усього світу. І саме тому після семи років її затягування з боку українських чиновників наша заява до них сьогодні така: це масивна кампанія. Ми не зупинемось до тих пір, поки всі причетні до справи вбивства Георгія, не будуть притягнуті до суду».
 
Не втрачає оптимізму й дружина загиблого журналіста, Мирослава Гонгадзе. Вона вірить, що рано чи пізно справу буде розв‘язано й винуватців покарають.
 
Серед основних перешкод, що заважають розв‘язанню справи, Мирослава назвала: постійну заміну слідчого, а також те, що Майор Мельниченко не йде на контакт з Генеральною Прокураторою.
 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...