• Укрзалізниця витратить цього року 2,6 млрд. грн. на ремонт колій

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Середа, 12 вересня 2007 року
  
Укрзалізниця на проведення усіх видів ремонту колій витрать цього року 2,6 млрд. грн. Про це на зустрічі фахівців Укрзалізниці із виробниками колійної техніки на ВАТ «Каховський  завод електрозварювального обладнання»повідомив начальник головного управління колійного господарства Укрзалізниці Петро Рагулін.

«Це значний крок вперед. Якщо ми і в наступні роки інвестуватимемо такі кошти у ремонтні роботи, то вже за три роки зможемо відремонтувати усі колії з простроченими видами ремонту», - зазначив керівник управління колійного господарства.

За словами Петра Рагуліна більше ніж у попередні роки буде витрачено цього року і на оновлення парку колійних машин, а саме на купівлю нової техніки заплановано витратити 1, 3 млрд. грн. Зараз зношеність колійного парку складає 50%. Серед постачальників техніки є вітчизняні, російські та австрійські, чеські та словацькі виробники. Однак, в наступні роки, за словами Петра Рагуліна, залізничники будуть переорієнтовуватись лише на вітчизняний ринок.

«На сьогодні 40% колійної техніки закуповується на вітчизняних підприємствах. В наступні роки ми хочемо змінити це співвідношення і закуповувати техніку лише на українських підприємствах. Це для нас буде набагато зручніше. Ця техніка відповідає вимогам європейської якості, ціни та й сервісного обслуговування», - підкреслив начальник

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...