• Янукович, Азаров і Клюєв до цього часу приховують свої прибутки

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Понеділок, 27 серпня 2007 року
Прем'єр-міністр України Віктор Янукович, віце-прем'єри Микола Азаров, Андрій Клюєв і Олександр Кузьмук, а також чотири міністри, порушили шосту норму Закону "Про боротьбу з корупцією" - так до цього часу і не опублікували дані про свої доходи.

Про це в понеділок, 27 серпня, пише газета "Дело".

Журналісти видання звернулися за роз'ясненнями до прес-секретаря прем'єра Дениса Іванеска, "але той навіть не захотів спілкуватися на цю тему".

Тим часом соратник Януковича по партії Михайло Чечетов припустив, що працівники апарату Кабміну не можуть оприлюднити декларацію прем'єр-міністра у зв'язку з катастрофічним браком часу.

"Графік поїздок досить щільний, люди не встигають виконувати всіх покладених на них функцій", - сказав "регіонал"

Прес-секретар першого віце-прем'єра Віталій Лук'яненко сказав журналістам, що громадськість зможе ознайомитися з доходами Азарова наступного тижня.

"Повне дежавю, оскільки цю фразу Лук'яненко говорив журналістові "Дело" ще в червні", - відзначає видання.

Газета також іронізує, що "в тому, що віце-прем'єр Андрій Клюєв не повинен публікувати дані про свої доходи, як і раніше упевнена і його прес-секретар Оксана Пташко".

У прес-службі ж віце-прем'єра Олександра Кузьмука "Делу" повідомили, що чиновник подавав декларацію у відділ кадрів Кабміну при призначенні на посаду. Проте з якої причини документ не був оприлюднений, прес-служба не знає.

Тим часом, не виконуючи пункти антикорупційного законодавства, уряд активно декларує боротьбу з корупцією. Зокрема, відповідний план містить програма "На шляху до доброчестності", яку розвиває Кабмін.

Згідно з програмою, податкова адміністрація спільно з Головдержслужбою і Міністерством фінансів повинні представити для розгляду уряду проект закону "Про державний фінансовий контроль за декларуванням доходів і їх використання особами, уповноваженими виконувати державні функції, членами їх сімей і близькими родичами". Даний законопроект дозволить силовим відомствам проводити комплексні перевірки держслужбовців. Крім того, працівники правоохоронних органів зможуть контролювати рівень витрат не тільки слуг народу, але і їх найближчих родичів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...