• Донецькі правоохоронці звільнили 12 «рабинь»

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Вівторок, 14 серпня 2007 року
У Донецьку слідчо-оперативна група звільнила з рабства 12 дівчат  та затримала 12 членів злочинної групи, що займалась сутенерством, повідомляє прес-служба МВС.

Дівчат вивозили  у столицю під приводом працевлаштування,  а потім використовували як секс-рабинь. У цей самий час у МВС стали звертатися батьки деяких дівчат, які хвилювалися, підозрюючи, що стосовно доньок вчинені злочини.

У червні слідчо-оперативна група, затримала 12 членів злочинної групи й звільнила з рабства 12 дівчат з нашого регіону.  Всім 12-ом зловмисникам їм пред'явлене обвинувачення по ст. 303 ч. 3 КК України – залучення до заняття проституцією й сутенерство.

Також в процесі затримання вилучена «чорна бухгалтерія», де дуже чітко розписані адреси клієнтів, ім'я обслуговуючої дівчини, час замовленого сеансу й, відповідно сума, сплачена по тарифу.

За добу, як виходить з документів, організатори мали прибуток - мінімум 5 тисяч гривень. Самі дівчата за свою роботу не одержували ні копійки, у квартирі жили під охороною, доступу до телефону не мали, як і права вільного пересування по місту. Одиницям з них за допомогою клієнтів вдавалося втекти з-під «опіки» секс-фірми, однак, на жаль, у міліцію вони не зверталися, соромлячись розголосу й побоюючись помсти «роботодавців».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...