• 10 кілометрів відділяють Україну від „пташиного грипу'

  • Вівторок, 18 жовтня 2005 року
У Румунії виявлені нові випадки можливого "пташиного грипу", один з них поблизу кордону з Україною, повідомив міністр сільського господарства Румунії Георге Флутур.

Вірус виявили у лебедя, якого виловили для проведення досліджень біля села Розетті, сказав міністр, слова якого цитує телеканал "Скай Ньюз". Село розташовано в 10 кілометрах від кордону з Україною на південно-сході Румунії.

Аналізи крові ще декількох лебедів і диких качок, пійманих у районі населеного пункту Сеамурліа, також попередньо дали позитивні результати, передало РІА "Новини" з посиланням на слова міністра.
 

Для відома:

У минулу суботу міністерство сільського господарства Румунії оголосило про те, що виявлений раніше в країні вірус "пташиного грипу" відноситься до типу H5N1, який є самим небезпечнім для життя людей. Саме від вірусу H5N1 у різних азіатських країнах уже померли близько 60 чоловік.

Минулого тижня Єврокомісія ввела заборону на імпорт живого птаха з Туреччини й Румунії, де виявлено смертельно небезпечний вірус "пташиного грипу" H5N1.

Про заборону ввозу м'яса птаха і яєць із Румунії у зв'язку з "пташиним грипом" оголосила також Україна.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...