• У Чернігові припинено незаконну діяльність комерційної структури, яка прослуховувала громадян України

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Субота, 18 серпня 2007 року
   
15 серпня 2007 року в результаті реалізації оперативно-розшукових заходів співробітники СБУ затримали на місці злочину - під час проведення прослуховування мобільних телефонів - члена вищезгаданої групи і вилучили комплекс моніторингу мереж стільникового зв'язку, пристосований для використання в легковому автомобілі, повідомляє прес-служба СБУ.
 
На виконання Указу Президента України №1556 від 7 листопада 2005 року “Про додержання прав людини під час проведення оперативно-технічних заходів” співробітники СБУ припинили у Чернігові діяльність комерційної структури, під прикриттям якої функціонувала злочинна група, що незаконно здійснювала оперативно-розшукову діяльність „на замовлення” (прослуховування телефонних розмов, візуальне спостереження, збирання компрометуючих матеріалів на державних службовців та підприємців). До її складу входили колишні співробітники МВС.

На озброєнні фірми був значний арсенал спеціальних технічних засобів для негласного отримання інформації, в тому числі комплекс моніторингу мереж стільникового зв’язку, закладні пристрої, приховані відеокамери тощо.

15 серпня 2007 року в результаті реалізації оперативно-розшукових заходів співробітники СБУ затримали на місці злочину – під час проведення прослуховування мобільних телефонів – члена вищезгаданої групи і вилучили комплекс моніторингу мереж стільникового зв’язку, пристосований для використання в легковому автомобілі.

При обшуку комерційної структури вилучено значну кількість технічних засобів для негласного отримання інформації, аудіозаписи телефонних розмов та інші докази протиправної діяльності.

В цей же день Слідчим підрозділом УСБУ в Чернігівській області порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч.2 ст. 359 (незаконне використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації) Кримінального кодексу України. Ведеться слідство.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...