• Президент оголосив про початок загальнонаціонального проекту «Український прапор у кожну родину»

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Четвер, 23 серпня 2007 року
 
Президент України Віктор Ющенко оголосив про початок  загальнонаціонального проекту «Український прапор у кожну родину».

«Я хочу розпочати акцію, мета якої – за три роки зробити все, щоб український прапор прийшов у кожну українську родину, кожну оселю, дім, установу – державну чи недержавну. Я сподіваюся, що ті політичні, громадські сили, які усвідомлюють святу місію Державного прапору, також допоможуть Президенту України це зробити», – сказав В. Ющенко сьогодні під час церемонії вручення державних нагород з нагоди Дня Незалежності, що відбулася сьогодні, в День Державного прапору України, повідомляє прес-служба Президента.

Президент наголосив, що національний прапор є, безумовно, одним з найважливіших символів, який об’єднує 47 млн. громадян України та «з народу робить націю». Надзвичайно важливим є виховання в суспільстві глибокої поваги до цієї святині, сказав він. «Я знаю, це робиться нелегко. Це надзвичайно великий патріотичний і інтелектуальний труд для нації – збагнути, наскільки знаковим для нас є як оберіг Державний прапор», – відзначив В. Ющенко, нагадавши, що у період бездержавності завжди були герої, що в найтяжчих умовах репресій берегли і піднімали цей прапор, «пов’язували з ним українську перспективу», віддавали за нього свої життя.

«Це не просто шматок матерії – це святиня для нас... Переконаний, з кожним днем і місяцем життя нашої держави ми все глибше будемо оцінювати цю святу місію», – наголосив Глава держави.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...