• У наступному році Укрзалізниця запровадить продаж квитків через мережу Інтернет

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Середа, 22 серпня 2007 року
 
У наступному році Укрзалізниця запровадить продаж квитків через мережу Інтернет. Поки що розглядаються два варіанти надання послуги.

Перший варіант передбачає можливість пасажиру самостійно роздрукувати на принтері собі квиток після замовлення його у мережі Інтернет та сплати банківською карткою. У поїзді провідник матиме відповідний пристрій, щоб перевірити штрих-код роздрукованого квитка.

Другий варіант – пасажир замовляє та сплачує проїзний квиток у мережі Інтернет, та у відповідь отримує пароль, який на вокзалі вводить у спеціальний термінал (кіоск) і після цього отримує квиток. Поки що обидва варіанти розглядаються Укрзалізницею. Партнером Укрзалізниці у розробці проекту "Електронний квиток" виступив акціонерний банк "Експрес-Банк". Перехід до "електронного квитка" є загальновизнаною світовою практикою кардинального покращання обслуговування пасажирів.

Також Укрзалізниця вже розпочала роботу з організації продажу проїзних документів через POS-термінали з застосуванням банківських електронних платіжних карток. Передбачається, що вже у цьому році на вокзалах найбільших міст України буде встановлено понад 150 таких терміналів. Це дозволить пасажиру прийшовши у касу за квитком сплатити проїзд не лише готівкою, а й банківською карткою.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...